ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

ΓΙΑ ΤΗΝ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ Β’ ΦΑΣΗΣ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

0

Εκτός Μεσσηνιακός και “Καλαμάτα ΄80” με

Κόρινθο και Ολυμπιάδα, εντός ο Απόλλωνας με ΕΑ Πατρών

ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ σήμερα το πρωί στα γραφεία της Ε.Ο.ΠΕ. η κλήρωση της πρώτης αγωνιστικής της Β’ φάσης του Κυπέλλου Ανδρών – Γυναικών. Όσον αφορά στις μεσσηνιακές ομάδες, η κληρωτίδα στέλνει σε αποστολές εκτός έδρας σε Κόρινθο και Πάτρα τις ομάδες της Α2, με Μεσσηνιακό να παίζει με την ομώνυμη ομάδα της Κορίνθου και την “Καλαμάτα ’80” κόντρα στην Ολυμπιάδα Πατρών. Εντός έδρας παίζει ο τρίτος εκπρόσωπός μας, Απόλλωνας Καλαμάτας, με τις παίκτριες του Μπάμπη Μυτσκίδη να υποδέχονται στο κλειστό της παραλίας (30 Νοεμβρίου) την ΕΑ Πατρών.

Αναλυτικά τα ζευγάρια που προέκυψαν:

ΑΝΔΡΩΝ

ΟΦΗ – ΣΦΠ Χανίων

Άνεμος Χανίων – ΟΠ Ρεθύμνου

Εθνικός ΟΦΠΦ – ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω

ΑΟ Βάρης ‘Αναγυρούς’ – ΣΠΑ Καρδίτσας

ΓΣ Απόλλων – ΔΑΣ Δραπετσώνας

ΑΟΝΣ Μίλων – ΑΕΚ

ΑΚ Ζωγράφου – ΓΣ Πανιώνιος

ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΑΟ Παλλήνη

ΓΣ Κερατέας – ΑΣ Ιωνικός

ΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΣ Πανερθραϊκός

ΣΦΑΜ «Φοίβος» – ΓΣ Ηλιούπολης

Αναγέννηση Άρτας – ΑΓΣ Ιωαννίνων

ΑΕΠ Ολυμπιάς – ΑΟ «Καλαμάτα 80»

Άρατος 1893 Κιάτου – ΑΟ Αιγιαλέων

ΑΟ Ξυλοκάστρου – ΑΣΠ Ερμής

ΕΑ Πατρών – ΑΣΠ Απόλλων

Νικητής ΓΣ Αρχέλαος / ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας – Νικητής ΓΣ Γρεβενών / ΦΕΣ Αριστοτέλης

ΕΠΕΣΘ 3 – ΑΣ Μακεδονικός

ΕΠΕΣΘ 1 – ΑΜΣ Νέστωρ

Πήγασος Πολίχνης – ΧΑΝΘ

ΑΠΣ Αίας Ευόσμου – ΑΣ Ελπίς

ΕΠΕΣΘ 2 – ΟΠΑΘ Περσέας

ΑΕΝ Πανοράματος – ΑΣ Άρης

ΓΕ Αλεξανδρούπολης – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

ΑΣΑ Έβρος – ΑΟ Σερρών

ΑΟ Καβάλας – ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας

ΑΕ Λάρισας – ΑΣ Αργώ Βόλου

ΑΕΣΠ Φοίνικας – Ροδίων Άθλησις

ΦΟ Καμποχώρων – ΑΟ Μυτιλήνης

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΓΣ Πετρούπολης – ΑΣΠ Ίωνες

ΓΣ Χαλανδρίου – ΖΑΟΝ

ΟΦΑ Απολλώνιος – ΑΕ Αθήνα Μαγκουφάνας

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΓΣΛ Ηρακλής

ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου – ΑΟ Παλλήνη

ΔΑΣ Δραπετσώνας – ΑΣ Ηλιούπολη

ΦΟ Βριλησσίων – ΑΟΝ Αμαζόνες

ΑΟ Θρίαμβος – ΣΦΑΜ ‘Ο Φοίβος’

ΑΠΣ Αλίμου – ΓΣ Πανιώνιος

Νίκη Αμαρουσίου – ΑΟ Ηλυσιακός

ΑΟ Αιγάλεω – ΑΕ Αγίας Παρασκευής

ΓΕ Ηρακλείου – ΓΑΣ Μεσσαράς

Κύδων Χανίων – ΟΠ Ρεθύμνου

Φιλαθλητικός Πρέβεζας – ΑΣ Γιάννενα

ΑΣ Βολίς Κέρκυρας – ΠΑΣ Ιωνικός 80

ΕΣΠΕΜ 1 – ΓΑΣ Αρχέλας

ΕΣΠΕΜ 3 – ΕΣΠΕΜ 4

ΕΟ Σταυρούπολης – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

ΧΑΝΘ – ΣΑΑΚ Ανατόλια

ΑΣ Καμπανιακός – ΜΑΣ Νέα Γενεά

Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 – ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης

ΑΕΣ Μυγδονιακός – ΕΠΕΣΘ 1

ΜΕΝΤ – ΠΑΟΚ

ΕΣΠΕΜ 2 – ΑΣΚ Λαγκαδά

ΓΣ Νίκαιας – ΑΟ Λαμία 2013

ΑΣ Αργώ Βόλου – ΑΣ Ασκληπιός

ΑΠΣ Φθία Λαμίας – ΕΑ Λάρισας

ΓΣ Νίκη Βόλου – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός

ΑΣΠ Κόρινθος – ΓΣ Μεσσηνιακός

Παναχαϊκή 2014 – ΓΣ Σπαρτιακός

ΓΕ Παναχαϊκή – ΑΣΠ Απόλλων

Απόλλων Καλαμάτας – ΕΑ Πατρών

ΑΣΑ Έβρος – ΑΟ Νέας Βύσσας

ΑΟ Καβάλας – ΓΣΓ Νίκη

Ροδίων Άθλησις – ΡΣΦΠ Τεχλινίς

98 Συνολικές προβολές, 1 Σήμερα

Leave a Reply