ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΚΔΓ «ΤΕΝΤΑ» ΜΕ ΕΠΙΤΙΜΟ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΦΑΣΟΥΛΑ Η ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ

0

ΕΦΤΑΣΕ η μέρα για την μεγάλη γιορτή του μεσσηνιακού μπάσκετ και το 1ο All Star Game Α΄ Κατηγορίας Ανδρών της Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π.

Η σημερινή γιορτή φιλοξενείται στις 17:00 στο Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο «Τέντα» Καλαμάτας με επίτιμους καλεσμένους τους σπουδαίους αθλητές και προσωπικότητες του χώρου  Παναγιώτη Φασούλα και Νίκο Φιλίππου.

Νωρίτερα, στις 3 το μεσημέρι, θα διεξαχθεί αγώνας επίδειξης μεταξύ των Κλιμακίων Παίδων της τοπικής Ένωσής.

Θυμίζουμε πως ο σκοπός του αγώνα εκτός από την προώθηση και ανάδειξη του αθλήματος, είναι και ιερός! Αφού τα έσοδα του αγώνα να διατεθούν στα «Παιδικά Χωριά SOS».

 

Οι κορυφαίοι αθλητές της Ένωσης

Μέσω διαδικτυακής ψηφοφορίας αναδείχθηκαν φέτος οι κορυφαίοι αθλητές της τοπικής Ένωσής, οι οποίοι θα συμμετέχουν στο 1ο All Star Game Α΄ Κατηγορίας Ανδρών Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π. Σύμφωνα με τα επίσημα στοιχεία που μας εξέδωσε η υποστηρίκτρια Εταιρεία GREATWAY, το αποτέλεσμα της ψηφοφορίας έχει ως εξής:

ΘΕΣΗ 1 (PLAY-MAKER):

ΜΠΟΥΣΙ ΣΙΛΒΕΣΤΕΡ (ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.) – 54 ψήφοι

ΓΚΙΟΡΤΖΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980) – 50 ψήφοι

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980) – 32 ψήφοι

ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Π. (Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ) 25 ψήφοι

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ) 24 ψήφοι

ΣΤΡΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Κ.Ο.Μ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ)21 ψήφοι

ΜΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Α.Ο. ΘΟΥΡΙΑΣ) 18 ψήφοι

ΘΕΣΗ 2 (GUARD):

ΓΕΝΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ) – 328 ψήφοι

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ. (Σ.Α.Κ. Ο ΑΤΛΑΣ) 173 ψήφοι

ΧΛΕΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ) 105 ψήφοι

ΚΑΛΟΥΛΙ ΣΠΥΡΟΣ (Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ) 61 ψήφοι

ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980) 52 ψήφοι

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ) 26 ψήφοι

ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.) 25 ψήφοι

ΘΕΣΗ 3 (SMALL-FORWARD)::

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980) 40 ψήφοι

ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡ. (Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ) 37 ψήφοι

ΤΟΜΠΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Κ.Ο.Μ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ) 19 ψήφοι

ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.) 18 ψήφοι

ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ) 15 ψήφοι

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΣ) 15 ψήφοι

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ. (Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980) 14 ψήφοι

ΘΕΣΗ 4 (POWER FORWARD):

ΜΠΑΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Κ.Ο.Μ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ) 44 ψήφοι

ΜΙΚΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ (Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ) 28 ψήφοι

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980) 24 ψήφοι

ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ) 21 ψήφοι

ΦΡΑΓΚΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980) 21 ψήφοι

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980) 19 ψήφοι

ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.) 16 ψήφοι

ΘΕΣΗ 5 (CENTER) :

ΛΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (Σ.Α.Κ. Ο ΑΤΛΑΣ) 94 ψήφοι

ΚΑΤΣΑΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980) 39 ψήφοι

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980)36 ψήφοι

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ) 25 ψήφοι

ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Κ.Ο.Μ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ) 24 ψήφοι

ΣΤΑΘΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.) 22 ψήφοι

ΖΕΥΓΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ) 21 ψήφοι

Για στις ομάδες ALL STAR 1 και ALL STAR 2, επιλέγονται οι 4 πρώτοι αθλητές στις τελικής ψηφοφορίας ανά θέση 1(Play-Maker) 2 (Guard), 3 (Small-Forward), 4 (Power-Forward), 5(Center). Με επιλογή των προπονητών για την 11η και 12η θέση κάθε ομάδας, θα συμμετέχουν οι 5οι και οι 6οι αθλητές της τελικής ψηφοφορίας στις θέσεις 2 (Guard) & 3 (Small-Forward).

Στη θέση 4 (Power – Forward)  μεταξύ των ισοψηφησάντων αθλητών έγινε κλήρωση και θα συμμετέχει στο ALL STAR GAME, ο αθλητής Καρνέζης Ευθύμιος (Α.Σ. Απόλλων Τρίπολης). Οι All Star ομάδες διαμορφώνονται ως εξής:

 

ALL STAR 1

ΘΕΣΗ 1 (PLAY-MAKER):

ΜΠΟΥΣΙ ΣΙΛΒΕΣΤΕΡ (ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.)

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980)

ΘΕΣΗ 2 (GUARD):

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Σ.Α.Κ. Ο ΑΤΛΑΣ)

ΚΑΛΟΥΛΙ ΣΠΥΡΟΣ (Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ (Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΘΕΣΗ 3 (SMALL – FORWARD):

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980)

ΤΟΜΠΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Κ.Ο.Μ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ)

ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΘΕΣΗ 4 (POWER – FORWARD):

ΜΠΑΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Κ.Ο.Μ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ)

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980)

ΘΕΣΗ 5 (CENTER):

ΛΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (Σ.Α.Κ. Ο ΑΤΛΑΣ)

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980)

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:

ΚΟΡΟΓΩΝΑΣ ΑΛΕΞΗΣ – ΣΤΑΚΙΑΣ ΗΛΙΑΣ

 

ALL STAR 2

ΘΕΣΗ 1 (PLAY-MAKER):

ΓΚΙΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980)

ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΘΕΣΗ 2 (GUARD):

ΧΛΕΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980)

ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.)

ΘΕΣΗ 3 (SMALL – FORWARD):

ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.)

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΣ)

ΘΕΣΗ 4 (POWER – FORWARD):

ΜΙΚΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ (Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΘΕΣΗ 5 (CENTER):

ΚΑΤΣΑΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980)

ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Κ.Ο.Μ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ)

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:

ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

* Στον αγώνα δεν θα συμμετέχουν παρότι επιλέγονται από την ψηφοφορία, οι Χρήστος Γεννιάς (παρουσιαστής εκδήλωσης)  και Κοντόπουλος Νικόλαος (τραυματίας).

 

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΙΠΟΝΤΩΝ

Στο διαγωνισμό τριπόντων θα συμμετέχουν οι παρακάτω αθλητές που προηγούνται στη στατιστική της κατηγορίας:

1)ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980) 18

2) ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.) 18

3)ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.) 18

4)ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ) 16

5)ΜΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Α.Ο. ΘΟΥΡΙΑΣ) 16

6)ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Α.Π.Σ. ΑΚΑΔΗΜΟΣ) 14

 

 

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ

toftt κοι ΦΛ> rofax; rtfarc cc ι*ο icvcAi oOTnatfi ΓιοριΛ

Εχουμε m χορό κα m uun να οος υποδεχθούμε οιο Ιο ALL STAR GAME Α Κοτηνοοός Αν6οών οχ E.KA.LK£.NO.n.< noo φήο&γατα <πο ηρωτεϋουοο εης Μεοσπνίχ. ιην Ιοΐοίχκή noft) ιης ΚαΛομάΐος. με m ΕΙΛΑ όΛι>ν μχ* crVVi και τη ρεαΛοτκΛ nooofu «ΊΤ νο ε&Αχθεϊ αε or\*x> αναφορά νιο ν> ΚαΛιθοαφαρκύ 6ρώ-

ΜΜ,

Το 1 ALL STAR GAVE civex μο onoun r*XD[rt ίου Αθήηιχ*χ*λ οψβροχΛνη οτα 40 χρόνο ΟΘ^ΙΒΗΛ; 6nur ουρνχχ της ΚοΛ^θοοςοΐχτκσπι Κεντρκη & Νόοα ΠεΛχιο\%ηοο.

rknoi mo δεδηΛωμίνο οραυα σκ ΠερψίρεοΛς ΑνύηηΛκ , ιο ΑΣ. w Ε,ΚΑΣ-ΚΕΝΟ.Π, tntftfx ως Γ ε too ίου νέου θεχμοϋ* tnv noto ιης KofVumo*;. otnv onoto to Μηάεκα arxxefci ι» GoxpovWi ofxi

Ο KCC**£OM> Γχχκτες Ανδρών ιτχ Ε ΚΑ I ΚΕ W Π ( c^Vto     to vto     noW ^nooxdicvo       ΐw KXIJV Aw!fmAfx; (ο αγώνος των onotar αηοτεΑϋ UK> ακόμη Ρΰτνοτομο της δ^φνάνωαχΐ θο cJvai Εόώ, δέοντος OCMJOEO ίου nftjuocu tontvwu ιούς.

Μαχρ*1οηύονΐη3ραθ6κκ;,ενιοο« tnv cuOpb vo croflouoc Μ ουορφο θέαμα MO σαγνές new μένουν ovclftnntx; α*ο xpoW

To Δ.Γ πχ EJMXMEJKML

 

                   ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΠΕΜΠΤΗ 02/02/2017

Ώρα 15:00-16:30: Αγώνας επίλεκτων αθλητών αναπτυξιακού προγράμματος ΕΟΚ. Κλιμάκιο Μεσσηνίας – Κλιμάκιο Αρκαδίας

Ώρα 17:00- 17:10: Χαιρετισμοί

Ώρα 17:10- 1930: 1ο ALL STAR GAME ΑΝΔΡΩΝ Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.Ν.Ο.Π. ALL STAR 1 – ALL STAR 2

Ώρα 18:00- 18:20: Διαγωνισμός τριπόντων

Ώρα 18:20 – 18:20: Απονομές σε τιμώμενα πρόσωπα

Ώρα 19:30 -20:00: Τελετή λήξης – απονομές – βραβεύσεις

 

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΟΜΑΔΩΝ

All Star 1

Μπούσι Σιλβέστερ θέση l Σπαρτιατικός

Γεωργουλάκος Γιώργος θέση l Καλαμάτα 80

Παναγιωτακόπουλος Παναγιώτης θέση 2 ΣΑΚ Ο Άτλας

Καλούλι Σπύρος θέση 2 ΣΔΥ Τρίπολης

Χαραλαμπόπουλος Παύλος θέση 2 Απόλλωνας Τρίπολης

Καραγιαννίδης Γιώργος θέση 3 AO Καλαμάτα 1980

Τόμπρος Δημήτριος θέση 3 ΚΟΜ Πελασγός

Κοσκινάς Παναγιώτης θέση 3 ΣΔΥ Τρίπολης

Φραγκέας Νικόλαος θέση 4 Καλαμάτα 80

Αρβανίτης Παναγιώτης θέση 4 Καλαμάτα 80

Λουκάς Σταύρος θέση 5 ΣΑΚ Ο Άτλας

Βούγλαρης Γιάννης θέση 5 Καλαμάτα 80

  • Προπονητές: Αλέξης Κορογώνας (Καλαμάτα 80)- Στακιάς Ηλιάς (Ευκλή Καλαμάτας)

 

 

ALL STAR 2

Γκιουρτζίδης Εμμανουήλ θέση l Καλαμάτα 80

Παπαχαραλάμπους Παναγιώτης θέση l Απόλλωνας Τρίπολης

Χλέπας Γιώργος θέση 2 Απόλλωνας Τρίπολης

Μαθιόπουλος Γιώργος θέση 2 Καλαμάτα 80

Κάτσαρης Γιώργος θέση 2 Σπαρτιατικός

Σακελλαράκος Γιώργος θέση 3 Απόλλωνας Τρίπολης

Παπαδάκος Σωτήριος θέση 3 Σπαρτιατικός

Παυλίδης Νικόλαος θέση 3 ΑΕ Σπάρτης

Μίκρος Αχιλλέας θέση 4 Απόλλωνας Τρίπολης

Καρνέζης Ευθύμιος θέση 4 Απόλλωνας Τρίπολης

Κατσαρέας Παναγιώτης θέση 5 Καλαμάτα 80

Κουρέτας Κωνσταντίνος θέση 5 ΚΟΜ Πελασγός

 

ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

Δημόπουλος Νικήτας (γεν. 2002, 1.80) Καλαμάτα 80

Τασσόπουλος Γεώργιος (γεν. 2002, 1.85) Καλαμάτα 80

Ηλιόπουλος Αντώνιος (γεν. 2002, 1.80) Καλαμάτα 80

Αντωνόπουλος Ιωάννης (γεν. 2002, 1.74) ΣΚ Καλαμάτα

Γιαννόπουλος Δημήτρης (γεν. 2002, 1.77) ΝΟ Πύλου

Δρακόπουλος Γιάνης (γεν. 2002, 1.80) ΓΣ Μεσσήνης

Πέτσης Θεόδωρος (γεν. 2002, 1.80) ΑΣ Τριφυλίας

Τζώρτας Στέφανος (γεν. 2002, 1.74) Δίωνας Κυπαρισσία

Τσολάκης Νικόλαος (γεν. 2003, 1.96) ΓΣ Μεσσήνης

Κατσιαριμπας Γεώργιος (γεν. 2003, 1.84) ΑΠΣ Ακάδημος

Παπαθεοδωρόπουλος Κυριάκος (γεν. 2002, 1.85) Δίωνας Κυπαρισσίας

Βελισσάρης Νικόλαος (γεν. 2002, 1.90) ΓΣ Γαργαλιάνων

Πετρίδης Σταύρος (γεν. 2003, 1.75) Καλαμάτα 80

Κονταργύρης Νικόλαος (γεν. 2003, 1.80) ΣΚ Καλαμάτα

Καραγγελής Νικηφόρος (γεν. 2003, 1.70) ΑΠΣ Ακάδημος

Γιαννόπουλος Ηλίας (γεν. 2003, 1.82) Δίωνας Κυπαρισσίας

  • Προπονητής: Νίκος Πεφάνης

Υπ. Αναπτυξιακού προγράμματος ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ: Αλειφέρης Νικόλαος

 

ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Μπουζαλάς Αλέξανδρος (γεν. 2002, 1.65) ΚΟΜ Πελασγός

Αλεξόπουλος Γιώργος (γεν. 2003, 1.60) ΣΕΦΑ Αρκαδικός

Καλδής Φοίβος (γεν. 2003, 1.65) ΣΔΥ Τρίπολης

Χρονόπουλος Γιώργος (γεν. 2002, 1.78) ΣΔΥ Τρίπολης

Καμψώτης Ευάγγελος (γεν. 2003, 1.65) ΣΕΦΑ Αρκαδικός

Χατζόπουλος Στέλιος (γεν. 2003, 1.72) ΣΔΥ Τρίπολης

Τσιράκης Άγγελος (γεν. 2002, 1.75) ΣΕΦΑ Αρκαδικός

Καντελής Θεόδωρος (γεν. 2004, 1.80) ΚΟΜ Πελασγός

Τσιντωνης Παρασκευάς  (γεν. 2003, 1.72) ΚΟΜ Πελασγός

Αθανασιάδης –Συρεγγέλας Θανάσης (γεν. 2004, 1.78) ΣΕΦΑ Αρκαδικός

Μιχαλακόπουλς Φώτης (γεν. 2003, 1.70) ΣΔΥ Τρίπολης

Πετρίδης Στέλιος (γεν. 2002, 1.80) ΚΟΜ Πελασγός

  • Προπονητής: Βερβαινιώτης Μιχάλης

206 Συνολικές προβολές, 1 Σήμερα

Leave a Reply