ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Ο Αλεξέας «σφυρίζει» Ολυμπιακό Καλ. – Ανδρούσα ο Ψηλοπαναγιώτης Μελιγαλά – «Καλαμάτα»

0

Ο ΗΛΙΑΣ Αλεξέας ορίστηκε να διαιτητεύσει στην αναμέτρηση του Ολυμπιακού Καλαμάτας με την Ανδρούσα ενώ ο Κώστας Ψηλοπαναγιώτης θα «σφυρίξει» στο Μελιγαλά το ματς του Εθνικού με την «Καλαμάτα». Οι αγώνες και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου:
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – (28η αγωνιστική)
Σάββατο 29 Απριλίου, ώρα 17:30:

● Δημ. ΚΤΕΛ «Γ. Λουκαρέας»: Ολυμπιακός Καλαμάτας – Α.Σ. Ανδρούσας
(ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.)
● Δημ. Στάδιο Καλαμάτας: Αναγέννηση Παραλίας – Απόλλων Καλαμάτας
(ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.)
Ώρα 20:30:
● Δημ. «Παν. Μπαχράμης»: Α.Ο. Φαραί – Α.Ο. Διαβολιτσίου
(ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.)
Κυριακή 30 Απριλίου, ώρα 17:30:
● Γήπεδο Μελιγαλά: Εθνικός Μελιγαλά – Π.Σ. Η Καλαμάτα
(ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.)
● Γήπεδο Φιλιατρών: Εράνη Φιλιατρών – Α.Σ. Πανθουριακός
(ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.)
● Γήπεδο Πύργου Τριφυλίας: Α.Ο. Μιλτιάδης – Α.Ο. Κυπαρισσίας
(ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.)
● Γήπεδο Μεσσήνης: Πάμισος Μεσσήνης – Α.Ε. Αβίας
(ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.)

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος Όμιλος – (26η αγωνιστική)
Σάββατο 29 Απριλίου, ώρα 17:30:

● Γήπεδο Σπερχογείας “Πέτρος Γεωργανάς”: Παπαφλέσσας Άμφειας – Α.Ε. Γαργαλιάνων
(ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.)
● Δημ. «Παν. Μπαχράμης»: Κεραυνός Καλαμάτας – ΑΕΚ Καλαμάτας
(ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.)
● Γήπεδο Κυπαρισσίας: ΠΑΟ Καλού Νερού – Διαγόρας Κοπανακίου
(ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.)
● Γήπεδο Μελιγαλά: ΑΣ Θύελλα Μερόπης – Α.Ε. Μάνης
(ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.)
Κυριακή 30 Απριλίου, ώρα 17:30:
● Γήπεδο Ανδρούσας: Α.Ο. Πανευαϊκός – ΑΕ Ηρακλής Κυπαρισσίας
(ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.)
● Γήπεδο Βαλύρας: Αστέρας Βαλύρας – Δόξα Καλαμάτας
(ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.)

2ος Όμιλος – (21η αγωνιστική)
Κυριακή 30 Απριλίου, ώρα 17:30:

● Γήπεδο Κορώνης: Θύελλα Χαρακοπιού – ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα (ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.)
● Γήπεδο Μεθώνης: Π.Α.Ο. Καλλιθέας – ΑΟ Φυτείας
(ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.)

160 Συνολικές προβολές, 1 Σήμερα

Leave a Reply