ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Εξαιρετικές επιδόσεις 460 «δελφινιών» από 29 σωματεία της Πελοποννήσου

0

● ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ, ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΙ 2οι ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
● ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟΣ ΟΡΚΟΣ ΑΘΛΗΤΗ ΔΙΑ ΣΤΟΜΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΟΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗ ΟΔΥΣΣΕΑ ΜΕΛΑΔΙΝΗ

Μe απόλυτη επιτυχία, τόσο οργανωτικά όσο και αγωνιστικά πέρασαν στην ιστορία οι αγώνες του 2oυ Κυπέλλου “Σπύρος Κοντόπουλος 2017” (Open) με τη συμμετοχή 460 αθλητών και αθλητριών (370 προαγωνιστικά, 90 αγωνιστικά) από 29 ομάδες της Πελοποννήσου και της Αθήνας που κατέκλυσαν το κολυμβητήριο της πόλης αγωνιζόμενοι με χαρά και πάθος. Εξαιρετικές οι εμφανίσεις των καλαματιανών αθλητών τόσο του διοργανωτή Ν.Ο.Κ. με τα προαγωνιστικά να κάνουν φοβερές εμφανίσεις όσο και του Άργη Καλαμάτας που ήταν στο σύνολο του πολύ καλός.

Το σλάιντ απαιτεί την χρήση JavaScript.

Αυτοί οι διασυλλογικοί αγώνες διεξάγονται για 2η χρονιά στο Δημοτικό κολυμβητήριο της πόλης μας από τον ΝΟ Καλαμάτας στη μνήμη του αείμνηστου Σπύρου Κοντόπουλου, που είχε διατελέσει για σειρά ετών έφορος Κολύμβησης και αντιπρόεδρος του συλλόγου. Μάλιστα τον όρκο του αθλητή στην τελετή έναρξης είπε ο γιός του, Κωνσταντίνος Κοντόπουλος, πρωταθλητής της κολύμβησης πλέον αθλητής του Εθνικού Πειραιώς, ακολούθησε η έπαρση της σημαίας και χορευτική παράσταση από την σχολή “Απόλλων και Άρτεμις”.
Στους αγώνες το παρόν έδωσε και αγωνίστηκε το μέλος της Εθνικής ομάδας και Ολυμπιονίκης Οδυσσέας Μελαδίνης, ο οποίος ήταν επίτιμος καλεσμένος.
Αγωνίστηκαν επίσης δυο Ελληνο-Ολλανδοί κολυμβητές, οι Γιώργος και Τίμος Σκοτάδης, οι οποίοι τις τελευταίες εβδομάδες κάνουν προετοιμασία στην Πύλο (θάλασσα) και στην Καλαμάτα (κολυμβητήριο). Οι δυο κολυμβητές είναι μέλη της Εθνικής ομάδας Ολλανδίας και στους αγώνες συμμετείχαν στα 800μ. ελεύθερο.

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
6/5/2017 ΠΡΩΙ

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50)
1. ΧΑΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΟ Καλαμάτας) 00:30.57
2. ΤΑΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΝΟ Πατρών)00:30.97
3. ΤΖΑΝΕΤΟΥ ΖΩΗ ΝΑΤΑΛΙΑ (Σ.Α.Κολλεγ.)00:32.05
4. ΓΚΑΝΟΥΤΑ ΗΛΙΑΝΑ (ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ)00:33.37
5. ΤΖΟΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΝΟ Πατρών)00:33.43
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50)
1. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΑΝΟ Αργυρούπολης) 00:32.35
2. ΣΜΥΡΝΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (Σ.Α.Κολλεγ.)00:32.38
3. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΝΓΣ Αρτεμ)00:32.79
4. ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΓΣ Αρτεμ)00:32.81
5. ΖΑΙΜΗ ΚΑΛΙΟΠΗ (Αργώ)00:33.29
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50)
1. ΧΡΟΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Αργώ)00:34.10
2. ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΝΓΣ Αρτεμ)00:35.47
3. ΚΑΚΑΜΠΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ)00:36.80
4. ΜΙΧΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΝΟ Καλαμάτας) 00:37.09
5. ΤΖΟΛΑ ΙΟΥΛΙΑΝΗ (ΝΟ Πατρών)00:37.11
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50)
1. ΣΙΩΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΝΓΣ Αρτεμ)00:36.44
2. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ (ΝΟ Καλαμάτας) 00:37.62
3. ΠΑΓΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΓΣ Αρτεμ)00:38.83
4. ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΝΓΣ Αρτεμ)00:39.05
5. ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ (Νηρ.Χαλ.)00:39.58
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50)
1. ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΦΡΑΙΜ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΓΣ Αρτεμ)00:30.08
2. ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ (ΚΟΑΤ)00:30.58
3. ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΝΓΣ Αρτεμ)00:31.25
4. ΜΑΝΤΖΟΡΑΚΗΣ ΕΠΑΜ. (ΑΝΟ Αργυρούπολης) 00:31.56
5. ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΟΦΝΙ)00:31.70
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50)
1. ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Γλαύκος)00:32.64
2. ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΟΦΝΙ)00:32.83
3. ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΝΟ Αργυρούπολης) 00:34.15
4. ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Αργώ)00:34.17
5. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ (Αργώ)00:34.24
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50)
1. ΣΓΑΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΝΟ Καλαμάτας) 00:34.37
2. ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΝΟ Πατρών)00:35.84
3. ΚΕΦΑΛΛΩΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ)00:36.17
4. ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΝΓΣ Αρτεμ)00:38.17
5. ΤΣΑΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Γλαύκος)00:38.86
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50)
1. ΓΕΡΑΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Νηρ.Χαλ.)00:35.18
2. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΝΟ Καλαμάτας) 00:36.38
3. ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΝΟ Πατρών)00:36.84
4. ΙΣΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΙΑΣ (Γλαύκος)00:38.03
5. ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΟΦΝΙ)00:38.31
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50)
1. ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΑΜΑΛΙΑ (ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ)00:38.26
2. ΜΑΝΔΗΛΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΝΟ Καλαμάτας) 00:41.18
3. ΔΗΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΟΦΝΙ)00:41.24
4. ΜΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ (Σ.Α.Κολλεγ.)00:43.00
5. ΤΣΑΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΦΙΛΑΡΕΤΗ (ΝΟ Καλαμάτας) 00:43.99
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50)
1. ΤΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗ ΑΓΑΠΗ (ΝΓΣ Αρτεμ)00:40.88
2. ΦΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ (ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ)00:47.24
3. ΣΤΡΑΚΙΝΑΡ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ (Άργης) 00:47.25
4. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΟ Πατρών)00:47.45
5. ΜΕΝΟΥΝΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΝΟ Καλαμάτας) 00:49.58
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50)
1. ΣΤΑΘΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Σ.Α.Κολλεγ.)00:46.04
2. ΖΑΡΜΠΟΥΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ)00:48.52
3. ΓΡΕΤΣΙΣΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ)00:49.87
4. ΚΑΛΑΡΥΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ)00:50.10
5. ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΦΑΙΔΡΑ ΛΥΔΙΑ (Γλαύκος)00:51.17
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50)
1. ΜΕΙΔΑΝΗ ΕΛΠΙΔΑ (ΚΟΑΤ)00:53.90
2. ΛΑΓΓΟΥΡΕΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΕΛΦΠΕΡ 00:56.00
3. ΣΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΟΦΝΙ)00:56.27
4. ΓΡΕΤΣΙΣΤΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΕΛΦΠΕΡ 01:01.44
5. ΓΑΛΑΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΝΓΣ Αρτεμ)01:02.21
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50)
1. ΚΟΖΑΔΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΝΓΣ Αρτεμ)00:38.88
2. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΙΑΣΩΝ (ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ)00:40.31
3. ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΟΦΝΙ)00:42.82
4. ΚΑΜΠΑΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΝΟ Αργυρούπολης) 00:43.20
5. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ (Νηρ.Χαλ.)00:43.59
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50)
1. ΜΑΡΑΝΤΖΑΣ ΛΟΥΚΑΣ (ΟΦΝΙ)00:44.12
2. ΑΛΕΥΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Σ.Α.Κολλεγ.)00:45.15
3. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Γλαύκος)00:45.22
4. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (Άργης) 00:46.48
5. ΠΙΕΡΡΑΚΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Νηρ.Χαλ.)00:48.37
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50)

1. ΦΩΤΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΚΟΑΤ)00:47.25
2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ)00:50.04
3. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΝΓΣ Αρτεμ)00:50.43
4. ΤΣΙΧΡΙΤΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (Άργης) 00:51.60
5. ΧΡΗΜΟΥΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΟΦΝΙ)00:51.96
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50)
1. ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ (ΝΟ Καλαμάτας) 00:49.57
2. ΤΣΑΛΗ ΑΓΓΕΛΟ (ΟΦΝΙ)00:50.80
3. ΑΝΤΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (Αργώ)00:51.88
4. ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΝΓΣ Αρτεμ)00:52.88
5. ΣΤΕΦΑΝΙΔΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ (Νηρ.Χαλ.)00:53.36
100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50)
1. ΧΑΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΟ Καλαμάτας) 01:16.04
2. ΣΑΡΑΓΑ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΟ Αργυρούπολης) 01:20.31
3. ΖΑΟΥΤΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΝΓΣ Αρτεμ)01:22.23
4. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΝΟ Καλαμάτας) 01:22.39
5. ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΝΟ Πατρών)01:23.77
100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50)
1. ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΓΣ Αρτεμ)01:17.93
2. ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΔΑΦΝΗ (ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ)01:22.05
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (Νηρ.Χαλ.)01:26.13
4. ΝΤΑΛΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΟΦΝΙ)01:27.90
5. ΚΩΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ (ΝΓΣ Αρτεμ)01:29.41
100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50)
1. ΜΑΡΟΥΛΗ ΒΑΛΕΣΙΑ (ΝΟ Καλαμάτας) 01:30.50
2. ΤΣΑΒΑΚΟΥ ΦΑΝΗ (ΟΦΝΙ)01:30.55
3. ΚΟΡΩΝΗ ΜΙΤΖΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ)01:34.66
4. ΒΛΑΧΑΚΗ ΗΛΙΑ (Σ.Α.Κολλεγ.)01:38.62
5. UKIC SARA (ΟΦΝΙ) 01:39.66
100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50)
1. ΠΑΡΟΥΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ (Νηρ.Χαλ.)01:17.55
2. ΜΑΚΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΝΟ Καλαμάτας) 01:21.48
3. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΟΦΝΙ)01:21.65
4. ΒΑΡΔΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΝΓΣ Αρτεμ)01:21.74
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΟ (ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ)01:25.17
100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50)
1. ΜΠΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΝΟ Αργυρούπολης) 01:20.43
2. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΝΓΣ Αρτεμ)01:26.31
3. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧ.-ΑΓΓ. (ΑΝΟ Αργυρούπολης) 01:27.82
4. ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ)01:28.28
5. ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΛΦΠΕΡ 01:31.60
100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50)
1. ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ)01:26.84
2. ΤΣΙΠΟΛΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΔΕΛΦΠΕΡ 01:31.15
3. ΚΑΡΑΚΙΤΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ)01:33.03
4. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Άργης) 01:35.12
5. ΜΑΛΑΜΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΝΟ Καλαμάτας) 01:36.23
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50)
1. ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ (Νηρ.Χαλ.)01:27.40
2. ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΑΝΟ Αργυρούπολης) 01:31.39
3. ΛΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΝΟ Καλαμάτας) 01:35.77
4. ΣΤΗΝΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΖΕΥΣ 01:35.99
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50)
1. ΣΜΥΡΝΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (Σ.Α.Κολλεγ.)01:38.46
2. ΔΕΛΕΝΔΑ ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΟΦΝΙ)01:39.59
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50)
1. ΒΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Νηρ.Χαλ.)01:17.34
2. ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΟΦΝΙ)01:20.05
3. ΜΑΝΤΖΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Γλαύκος)01:26.20
4. ΚΟΜΙΝΗΣ ΑΛΤΑΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ (ΑΝΟ Αργυρούπολης) 01:26.91
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50)
1. ΑΛΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Γλαύκος)01:23.06
2. ΚΑΛΥΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΙΜΩΝ (Νηρ.Χαλ.)01:26.81
3. ΣΚΑΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΛΟΥΡΕΝΤΖΟΣ ΣΤ. (ΝΓΣ Αρτεμ)01:28.78
4. ΒΛΑΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (Αργώ)01:33.10
5. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟ Πατρών)01:39.30
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50)
1. ΡΙΖΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡ. (ΑΝΟ Αργυρούπολης) 03:10.15
2. ΜΑΝΔΗΛΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΝΟ Καλαμάτας) 03:15.06
3. ΔΗΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΟΦΝΙ)03:15.51
4. ΜΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ (Σ.Α.Κολλεγ.)03:25.09
5. ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΛΗΜ.-ΝΕΚΤ. (ΝΟ Καλαμάτας) 03:35.00
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50)
1. ΤΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗ ΑΓΑΠΗ (ΝΓΣ Αρτεμ)03:06.98
2. ΑΛΙΚΑΝΙΩΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΑΝΟ Αργυρούπολης) 03:25.07
3. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΕΛΦΠΕΡ 03:30.77
4. ΦΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ (ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ)03:32.67
5. ΣΤΡΑΚΙΝΑΡ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ (Άργης) 03:51.57
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50)
1. ΤΖΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ)03:01.03
2. ΚΟΖΑΔΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΝΓΣ Αρτεμ)03:08.21
3. ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΟΦΝΙ)03:14.28
4. ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ)03:20.34
5. ΝΕΝΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (Γλαύκος)03:20.48
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50)
1. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (Αργώ)03:08.56
2. ΜΑΡΑΝΤΖΑΣ ΛΟΥΚΑΣ (ΟΦΝΙ)03:22.05
3. ΠΙΕΡΡΑΚΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Νηρ.Χαλ.)03:32.00
4. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Γλαύκος)03:32.59
5. ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΦΠΕΡ 03:37.47
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50)
1. ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΝΑ-ΑΥΓΟΥΣΤΑ (ΑΝΟ Αργυρούπολης) 02:24.49
2. ΤΑΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΝΟ Πατρών)02:27.32
3. ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΑΜΑΛΙΑ (ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ)02:27.62
4. ΣΑΡΑΓΑ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΟ Αργυρούπολης) 02:29.12
5. ΛΑΠΙΩΤΗ ΑΓΑΠΗ-ΕΛΠΙΔΑ (ΝΟ Καλαμάτας) 02:35.71
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50)
1. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΝΓΣ Αρτεμ)02:32.78
2. ΣΙΓΑΝΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ)02:34.50
3. ΠΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ (Άργης) 02:35.13
4. ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΤΖΙΛΙΑΝ ΑΡΓΥΡΩ (ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ)02:41.64
5. ΚΟΡΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΔΕΛΦΠΕΡ 02:44.16
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50)
1. ΑΝΤΑΚΗ ΑΣΗΜΙΝΑ (Αργώ)02:48.11
2. ΜΕΧΙΛΑΙ ΝΕΦΕΛΗ ΔΕΛΦΠΕΡ 02:53.37
3. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΟ Πατρών)02:58.57
4. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (Γλαύκος)02:58.60
5. ΛΙΟΔΑΚΗ ΜΑΡΙΛΙΑ (Γλαύκος)03:09.92
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50)
1. ΛΑΓΟΥΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΝΓΣ Αρτεμ)02:25.06
2. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΙΑΣΩΝ (ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ)02:26.97
3. ΜΑΤΣΑΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΑΝΟ Αργυρούπολης) 02:29.25
4. ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΝΓΣ Αρτεμ)02:30.64
5. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΟΦΝΙ)02:33.53
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50)
1. ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Γλαύκος)02:38.48
2. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ (Γλαύκος)02:40.52
3. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (Νηρ.Χαλ.)02:43.13
4. ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (Γλαύκος)02:52.24
5. ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ)02:52.86
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50)
1. ΜΠΛΑΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ (Νηρ.Χαλ.) 02:45.62
2. ΑΙΒΑΤΙΔΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΟΦΝΙ)02:50.63
3. ΚΥΡΙΑΖΟΓΛΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Γλαύκος)02:51.66
4. ΤΣΑΛΙΑΓΚΟΣ ΜΙΧ. –ΤΡΙΑΝΤ. (ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ)02:55.52
5. ΤΡΑΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Γλαύκος)02:57.00
4x50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50)
1. Ν.Γ.Σ. ΑΡΤΕΜΙΣ 03:11.73
2. Κ.Ο.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Γλαύκος) 03:33.67
3. Ν.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ “Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ” 03:50.97
4x50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50)
1. ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ 02:55.13
2. Κ.Ο.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Γλαύκος) 02:57.99
3. ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 03:02.30
4. ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 03:07.40
5. Ν.Γ.Σ. ΑΡΤΕΜΙΣ 03:14.99
6. Ν.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ “Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ” 03:28.79
(ΤΖΩΡΤΖΗ ΠΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΜΙΧΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΜΑΡΟΥΛΗ ΒΑΛΕΣΙΑ, ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ)
4x50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50)
1. Ν.Γ.Σ. ΑΡΤΕΜΙΣ 02:32.22
2. Π.Α.Ε. ΑΡΓΗΣ 02:49.76
(ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΥΚΗ ΜΑΡΙΑ, ΣΤΡΑΚΙΝΑΡ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ, ΠΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ, ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑ ΑΡΓΥΡΩ)
3. Α.Ο. ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 02:50.80
4. Ν.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ “Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ” 03:04.30
(ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΜΕΝΟΥΝΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΜΑΝΔΗΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ, ΜΕΝΟΥΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ)
4x50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50)
1. Ν.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ “Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ” 02:25.31
(ΧΑΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΜΑΝΔΗΛΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΛΑΠΙΩΤΗ ΑΓΑΠΗ-ΕΛΠΙΔΑ, ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ)
2. Α.Ν.Ο. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 02:26.86
3. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 02:41.74
4. Α.Π.Σ. ΑΡΓΩ 02:55.50
ΕΣ Ν.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ “Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ” 02:43.43
4x50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50)
1. Ν.Γ.Σ. ΑΡΤΕΜΙΣ 03:16.71
2. Α.Ο. ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 03:19.04
3. Ν.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ “Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ” 03:21.44
(ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ, ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ, ΚΟΥΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
4x50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50)
1. Κ.Ο.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Γλαύκος) 02:52.81
2. ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ 02:53.36
3. ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 02:58.91
4. Α.Ο. ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 03:02.37
5. Ν.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ “Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ” 03:06.07
(ΜΑΛΑΜΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΣΓΑΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
4x50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
1. Κ.Ο.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Γλαύκος) 02:35.11
2. Α.Ν.Ο. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 02:38.84
3. Α.Π.Σ. (Αργώ) 02:41.66
4.. Α.Ο. ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 02:44.41
5. Ν.Γ.Σ. ΑΡΤΕΜΙΣ 02:49.39
4x50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50)
1. Ν.Γ.Σ. ΑΡΤΕΜΙΣ 02:20.13
2. ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ 02:24.35
3. Α.Ο. ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 02:27.40
4. Α.Ν.Ο. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 02:31.78
5. ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 02:34.59
6. Κ.Ο.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Γλαύκος) 02:41.64
7. 500 Ν.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ “Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ” 02:55.97
(ΜΑΚΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΣΚΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΖΟΥΜΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
ΕΣ Α.Ν.Ο. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 02:44.31

6/5/2017 ΑΠΟΓΕΥΜΑ
50m ΥΠΤΙΟ – ΑΝΔΡΩΝ (50)
1. ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΟ 00:30.92
2. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜ. -ΡΟΝΑΛΝΤ ΑΝΟ Αργυρούπολης 00:31.28
3. ΜΑΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΝΕ Πατρών) 00:31.36
4. ΔΗΜΑΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Σ.Α.Κολλεγ.)00:32.90
5. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΟ Καλαμάτας )00:33.11
50m ΥΠΤΙΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50)
1. ΠΛΑΙΤΗ ΣΟΦΙΑ (ΚΟΑΤ)00:34.11
2. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΖΕΥΣ )00:36.10
3. ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΚΟΑΤ)00:36.58
4. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ (ΝΕ Πατρών) 00:36.65
5. ΜΑΡΙΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΝΕ Πατρών) 00:37.24
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΝΔΡΩΝ (50)
1. ΜΑΡΚΟΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΣΦΠ 00:26.55
2. ΚΟΚΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΟΓ 00:26.80
3. ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΝΟ Καλαμάτας )00:26.91
4. ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΟ Αργυρούπολης 00:28.67
5. ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΝΕ Πατρών) 00:28.73
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50)
1. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΕ Πατρών) 00:29.05
2. ΜΑΡΓΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ (ΑΕ Χαϊδαρίου)00:29.92
3. ΛΑΠΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΝΟ Καλαμάτας )00:30.03
4. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΝΟ Πατρών)00:32.24
5. ΚΑΝΑΒΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΝΕ Πατρών) 00:32.36
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΝΔΡΩΝ (50)
1. SKOTADIS JORGIS Cl de dolf 01:59.79
2. ΚΟΚΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΟΓ 02:04.91
3. SKOTADIS TIMOS Cl de dolf 02:06.56
4. ΤΣΑΛΙΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ)02:09.12
5. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΝΟ Πατρών)02:09.50
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50)
1. ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ (ΝΟ Καλαμάτας )02:14.40
2. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Άργης 02:16.75
3. ΜΑΡΓΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΑΕ Χαϊδαρίου)02:17.74
4. ΤΗΓΑΝΕΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ Άργης 02:18.87
5. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΝΟ Πατρών)02:28.22
400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΝΔΡΩΝ (50)
1. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜ.-ΡΟΝΑΛΝΤ ΑΝΟ Αργυρούπολης 05:08.31
2. ΑΤΖΙΝΑΣ ΜΑΡΙΟΣ (Σ.Α.Κολλεγ.)06:01.54
200m ΥΠΤΙΟ – ΑΝΔΡΩΝ (50)
1. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ (Σ.Α.Κολλεγ.)02:41.86
2. ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (Σ.Α.Κολλεγ.)02:48.75
3. ΔΗΜΑΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Σ.Α.Κολλεγ.)02:49.35
4. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΚΟΑΤ)02:55.26
200m ΥΠΤΙΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50)
1. ΠΛΑΙΤΗ ΣΟΦΙΑ (ΚΟΑΤ)02:47.25
2. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΖΕΥΣ )02:52.22
3. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ (ΝΕ Πατρών) 02:57.29
200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΝΔΡΩΝ (50)
1. ΜΑΡΚΟΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΣΦΠ 02:12.53
2. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΟ 02:21.96
3. ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΝΟ Καλαμάτας )02:21.98
4. ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΜΑΡ.-ΠΑΝ. (ΝΟ Καλαμάτας)02:25.58
5. ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Άργης 02:26.02
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΝΔΡΩΝ (50)
1. ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΝΟ Καλαμάτας )00:54.69
2. ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΝΕ Πατρών) 00:57.66
3. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΝΟ Πατρών)00:59.13
4. ΝΙΚΟΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΝΕ Πατρών) 00:59.28
5. ΖΑΜΠΛΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΕ Πατρών) 01:00.09
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50)
1. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΕ Πατρών) 01:01.40
2. ΛΑΠΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΝΟ Καλαμάτας )01:03.15
3. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Άργης 01:03.25
4. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΝΟ Πατρών)01:05.49
5. ΤΗΓΑΝΕΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ Άργης 01:06.07
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΝΔΡΩΝ (50)
1. ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΟ 01:10.14
2. ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΟ Καλαμάτας)01:12.57
3. ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΝΕ Πατρών) 01:13.27
4. ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΝΟ Καλαμάτας )01:13.88
5. ΧΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟ Καλαμάτας )01:15.25
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50)
1. ΓΕΩΡΓΟΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΝΑΓΟ ΑΓΓΕΛ. (ΝΟ Πατρών)01:21.06
2. ΜΕΙΔΑΝΗ ΙΣΙΔΩΡΑ (ΚΟΑΤ) 01:24.56
3. ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΚΟΑΤ) 01:25.07
4. ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΝΟ Καλαμάτας)01:25.16
5. ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΝΔΡΙΑΝΑ (ΝΟ Πατρών)01:29.00
800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50)
1. ΣΤΑΝ ΠΕΤΡΟΝΕΛΑ Άργης 11:36.06
2. ΓΚΟΥΒΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΑΝΟ Αργυρούπολης 11:50.78

Σ.Τριάντου

Download (XLSX, Unknown)

245 Συνολικές προβολές, 1 Σήμερα

Leave a Reply