ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Α΄ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ: Επιστροφή στη δράση με δυνατές αναμετρήσεις!

0

Με ενδιαφέροντα, δυνατά ματς ξεκινά η φετινή κούρσα στην Α΄ Μεσσηνίας με την χθεσινή κληρωτίδα να φέρνει αντιμέτωπους στην πρεμιέρα του νέου πρωταθλήματος ομάδες που φέτος διεκδικούν το άλμα!
Ο Πανθουριακός θα υποδεχτεί τον Πάμισο Μεσσήνης στην πρεμιέρα τις 30ης Σεπτεμβρίου, ο ΑΟ Διαβολιτσίου παίζει με την Εράνη Φιλιατρών, ενώ η Σπερχογεία παίζει στην έδρα της απέναντι στην Ομόνοια Καλαμάτας.
Το πρόγραμμα του Α΄ γύρου

    ● 1η αγωνιστική
    Τέλος Άγρας-Ολυμπιακός Καλαμάτας
    Πανθουριακός-Πάμισος Μεσσήνης
    ΑΟ Διαβολιτσίου-Εράνη Φιλιατρών
    Αναγέννηση Παραλίας -Μιλτιάδης
    ΑΟ Φαραί-Ανδρούσα
    Κυπαρισσία-Εθνικός Μελιγαλά
    ΑΟ Σπερχογείας-Ομόνοια Καλαμάτας
    Απόλλων Καλαμάτας-ΑΟ Ασπρόχωμα
    ● 2η αγωνιστική
    Πανθουριακός-Τέλος Άγρας
    Ολυμπιακός Καλαμάτας -ΑΟ Διαβολιτσίου
    Πάμισος Μεσσήνης-Αναγέννηση Παραλίας
    Εράνη Φιλιατρών-ΑΟ Φαραί
    Μιλτιάδης-Κυπαρισσία
    Ανδρούσα-ΑΟ Σπερχογείας
    Εθνικός Μελιγαλά -ΑΟ Ασπρόχωμα
    Ομόνοια Καλαμάτας-Απόλλων Καλαμάτας
    ● 3η αγωνιστική
    Τέλος Άγρας-ΑΟ Διαβολιτσίου
    Αναγέννηση Παραλίας -Πανθουριακός
    ΑΟ Φαραί-Ολυμπιακός Καλαμάτας
    Κυπαρισσία-Πάμισος Μεσσήνης
    ΑΟ Σπερχογείας-Εράνη Φιλιατρών
    ΑΟ Ασπρόχωμα-Μιλτιάδης
    Απόλλων Καλαμάτας-Ανδρούσα
    Εθνικός Μελιγαλά -Ομόνοια Καλαμάτας
    ● 4η αγωνιστική
    Αναγέννηση Παραλίας – Τέλος Άγρας
    ΑΟ Διαβολιτσίου-ΑΟ Φαραί
    Πανθουριακός-Κυπαρισσία
    Ολυμπιακός Καλαμάτας -ΑΟ Σπερχογείας
    Πάμισος Μεσσήνης-ΑΟ Ασπρόχωμα
    Εράνη Φιλιατρών-Απόλλων Καλαμάτας
    Μιλτιάδης-Ομόνοια Καλαμάτας
    Ανδρούσα-Εθνικός Μελιγαλά
    ● 5η αγωνιστική
    Τέλος Άγρας-ΑΟ Φαραί
    Κυπαρισσία-Αναγέννηση Παραλίας
    ΑΟ Σπερχογείας-ΑΟ Διαβολιτσίου
    ΑΟ Ασπρόχωμα-Πανθουριακός
    Απόλλων Καλαμάτας-Ολυμπιακός Καλαμάτας
    Ομόνοια Καλαμάτας-Πάμισος Μεσσήνης
    Εθνικός Μελιγαλά -Εράνη Φιλιατρών
    Μιλτιάδης-Ανδρούσα
    ● 6η αγωνιστική
    Κυπαρισσία-Τέλος Άγρας
    ΑΟ Φαραί-ΑΟ Σπερχογείας
    Αναγέννηση Παραλίας – ΑΟ Ασπρόχωμα
    ΑΟ Διαβολιτσίου-Απόλλων Καλαμάτας
    Πανθουριακός-Ομόνοια Καλαμάτας
    Ολυμπιακός Καλαμάτας-Εθνικός Μελιγαλά
    Πάμισος Μεσσήνης-Ανδρούσα
    Εράνη Φιλιατρών-Μιλτιάδης
    ● 7η αγωνιστική
    Τέλος Άγρας-ΑΟ Σπερχογείας
    ΑΟ Ασπρόχωμα-Κυπαρισσία
    Απόλλων Καλαμάτας-ΑΟ Φαραί
    Ομόνοια Καλαμάτας -Αναγέννηση Παραλίας
    Εθνικός Μελιγαλά -ΑΟ Διαβολιτσίου
    Ανδρούσα-Πανθουριακός
    Μιλτιάδης-Ολυμπιακός Καλαμάτας
    Πάμισος Μεσσήνης-Εράνη Φιλιατρών
    ● 8η αγωνιστική
    ΑΟ Ασπρόχωμα-Τέλος Άγρας
    ΑΟ Σπερχογείας-Απόλλων Καλαμάτας
    Κυπαρισσία-Ομόνοια Καλαμάτας
    ΑΟ Φαραί-Εθνικός Μελιγαλά
    Αναγέννηση Παραλίας -Ανδρούσα
    ΑΟ Διαβολιτσίου-Μιλτιάδης
    Πανθουριακός-Εράνη Φιλιατρών
    Ολυμπιακός Καλαμάτας – Πάμισος Μεσσήνης
    ● 9η αγωνιστική
    Τέλος Άγρας-Απόλλων Καλαμάτας
    Ομόνοια Καλαμάτας -ΑΟ Ασπρόχωμα
    Εθνικός Μελιγαλά -ΑΟ Σπερχογείας
    Ανδρούσα-Κυπαρισσία
    Μιλτιάδης-ΑΟ Φαραί
    Εράνη Φιλιατρών-Αναγέννηση Παραλίας
    Πάμισος Μεσσήνης-ΑΟ Διαβολιτσίου
    Ολυμπιακός Καλαμάτας-Πανθουριακός
    ● 10η αγωνιστική
    Ομόνοια Καλαμάτας-Τέλος Άγρας
    Απόλλων Καλαμάτας-Εθνικός Μελιγαλά
    ΑΟ Ασπρόχωμα-Ανδρούσα
    ΑΟ Σπερχογείας-Μιλτιάδης
    Κυπαρισσία-Εράνη Φιλιατρών
    ΑΟ Φαραί-Πάμισος Μεσσήνης
    Αναγέννηση Παραλίας -Ολυμπιακός Καλαμάτας
    ΑΟ Διαβολιτσίου-Πανθουριακός
    ● 11η αγωνιστική
    Τέλος Άγρας-Εθνικός Μελιγαλά
    Ανδρούσα-Ομόνοια Καλαμάτας
    Μιλτιάδης-Απόλλων Καλαμάτας
    Εράνη Φιλιατρών-ΑΟ Ασπρόχωμα
    Πάμισος Μεσσήνης-ΑΟ Σπερχογείας
    Ολυμπιακός Καλαμάτας -Κυπαρισσία
    Πανθουριακός-ΑΟ Φαραί
    ΑΟ Διαβολιτσίου-Αναγέννηση Παραλίας
    ● 12η αγωνιστική
    Ανδρούσα-Τέλος Άγρας
    Εθνικός Μελιγαλά -Μιλτιάδης
    Ομόνοια Καλαμάτας – Εράνη Φιλιατρών
    Απόλλων Καλαμάτας-Πάμισος Μεσσήνης
    ΑΟ Ασπρόχωμα-Ολυμπιακός Καλαμάτας
    ΑΟ Σπερχογείας-Πανθουριακός
    Κυπαρισσία-ΑΟ Διαβολιτσίου
    ΑΟ Φαραί-Αναγέννηση Παραλίας
    ● 13η αγωνιστική
    Τέλος Άγρας-Μιλτιάδης
    Εράνη Φιλιατρών-Ανδρούσα
    Πάμισος Μεσσήνης-Εθνικός Μελιγαλά
    Ολυμπιακός Καλαμάτας – Ομόνοια Καλαμάτας
    Πανθουριακός-Απόλλων Καλαμάτας
    ΑΟ Διαβολιτσίου-ΑΟ Ασπρόχωμα
    Αναγέννηση Παραλίας -ΑΟ Σπερχογείας
    ΑΟ Φαραί-Κυπαρισσία
    ● 14η αγωνιστική
    Εράνη Φιλιατρών-Τέλος Άγρας
    Μιλτιάδης-Πάμισος Μεσσήνης
    Ανδρούσα-Ολυμπιακός Καλαμάτας
    Εθνικός Μελιγαλά -Πανθουριακός
    Ομόνοια Καλαμάτας -ΑΟ Διαβολιτσίου
    Απόλλων Καλαμάτας -Αναγέννηση Παραλίας
    ΑΟ Ασπρόχωμα-ΑΟ Φαραί
    ΑΟ Σπερχογείας-Κυπαρισσία
    ● 15η αγωνιστική
    Τέλος Άγρας-Πάμισος Μεσσήνης
    Ολυμπιακός Καλ.-Εράνη Φιλιατρών
    Πανθουριακός-Μιλτιάδης
    ΑΟ Διαβολιτσίου-Ανδρούσα
    Αναγέννηση Παρ.-Εθνικός Μελ.
    ΑΟ Φαραί-Ομόνοια Καλ.
    Κυπαρισσία-Απόλλων Καλ.
    ΑΟ Σπερχογείας-ΑΟ Ασπρόχωμα

87 Συνολικές προβολές, 1 Σήμερα

Leave a Reply