ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Δείτε ποιοί και που “σφυρίζουν” το Σαββατοκύριακο

0
Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Σάββατο 14/10/17 15:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.  
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 14/10/17 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΣΑΚΚΑΣ Β.  
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 14/10/17 18:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.  
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 15/10/17 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.  
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 15/10/17 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Κυριακή 15/10/17 15:30 ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 15/10/17 15:30 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 15/10/17 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 15/10/17 15:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.  
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 15:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.  
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 15/10/17 15:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.  
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Κυριακή 15/10/17 15:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.  
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 15/10/17 15:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 15/10/17 18:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.  
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 14/10/17 15:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.  
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 14/10/17 15:30 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.  
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ Σάββατο 14/10/17 15:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.  
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 14/10/17 15:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.  
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 15/10/17 12:00 ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.  
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 15/10/17 15:30 ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.  
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 14/10/17 15:30 ΝΙΚΑΣ Δ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.  
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 14/10/17 15:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.  
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣ Σάββατο 14/10/17 15:30 ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 14/10/17 15:30 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.  
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 15:30 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.  

48 Συνολικές προβολές, 4 Σήμερα

Leave a Reply