ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Επίσημα οι 224 υποψήφιοι για το Επιμελητήριο Μεσσηνίας κατά Συνδυασμό και Τμήμα

0

Με ομόφωνη απόφασή της η Εκλογική Επιτροπή ανακήρυξε τους υποψηφίους συμβούλους του Επιμελητηρίου Μεσσηνίας κατά Συνδυασμό και Τμήμα.

Κατά της απόφασης ανακήρυξης επιτρέπεται η υποβολή ενστάσεων (βλέπετε ανακοίνωση σελ.4) μέχρι την Τρίτη 14 Νοεμβρίου, ώρα 2 μ.μ., οπότε η Εκλογική Επιτροπή, αφού εκδικάσει τυχόν ενστάσεις θα συντάξει και αναρτήσει τον οριστικό κατάλογο υποψηφίων συμβούλων για τις επιμελητηριακές εκλογές που θα γίνουν 7, 8, 9 και 10 Δεκεμβρίου.

Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΗΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

 

Η κατά νόμο Εκλογική Επιτροπή του Επιμελητηρίου Μεσσηνίας αποτελούμενη από:

  1. Λύρα Άννα – Μαρία: Δικηγόρο Καλαμάτας (Αναπληρώτρια Πρόεδρος), ως Πρόεδρο
  2. Κυριακόπουλο Γεώργιο: Προϊστάμενο Διεύθυνσης Επιμελητηρίου, ως Μέλος,
  3. Αγγελοπούλου Παρασκευή: Υπάλληλο Ν. Μεσσηνίας της Α.Δ.Π.ΔΕ., ως Μέλος,
  4. Βουγιούκο Παύλο: Υπάλληλο Ν. Μεσσηνίας της Α.Δ.Π.ΔΕ. ως Μέλος και
  5. Σαραντέα Σωτήριο: Επαγγελματία – ενεργό μέλος του Επιμελητηρίου, ως Μέλος

Στη συνεδρίαση παρέστη ως εκτελών χρέη Εισηγητή και Γραμματέα  η κα Καραβίδα Ελένη – Προϊσταμένη Τμήματος Μητρώου – Μηχανογραφικών Εφαρμογών Επιμελητηρίου Μεσσηνίας.

αφού έλαβε υπόψη:

  1. Τις διατάξεις των άρθρων 3γ του Επιμελητηριακού Νόμου 2081/1992 όπως ισχύει σήμερα και του άρθρου 58 του Ν. 4484/2017 (ΦΕΚ 110/Α/1-8-2017)
  2. Τις διατάξεις του Π.Δ. 372/1992 «Τρόπος διενέργειας εκλογών για την ανάδειξη μελών των Δ.Σ. των Επιμελητηρίων όπως ισχύει σήμερα
  3. Την αριθ. 94036/1-09-2017 Απόφαση του Υπουργείου Οικονομίας & Ανάπτυξης «περί Ορισμού Αντιπροσώπων των Τμημάτων (εδρών) στο Δ.Σ. του Επιμελητηρίου Μεσσηνίας»
  4. Την αριθ. 1/28-08-2017 απόφασή της περί Ορισμού ημερομηνίας διεξαγωγής των εκλογών του Επιμελητηρίου Μεσσηνίας
  5. Την αριθ 4/1-11-2017 απόφαση ανάρτησης των Πρωσορινών Εκλογικών Καταλόγων του Επιμελητηρίου Μεσσηνίας

Κατόπιν ελέγχου κάθε μιας ξεχωριστά των αιτήσεων υποψηφιότητας,

Ομόφωνα Αποφασίζει – Ανακηρύσσει

τους Υποψηφίους κατά Συνδυασμό και Τμήμα των προσεχών Εκλογών του Επιμελητηρίου Μεσσηνίας ως ακολούθως:

 Συνδυασμός : «ΜΕΣΣΗΝΙΑ – ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ»

Επικεφαλής :  ΞΥΓΚΩΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Παναγιώτη

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ
α/α  
1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του Σταύρου
2. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   του Σωτηρίου
3. ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   του Σωκράτη
4. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   του Ευγένιου
5. ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του Χαραλάμπους
6. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   του Βασιλείου
7. ΗΛΙΑΚΙΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ   του Γεωργίου
8. ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του Αριστείδη
9. ΚΑΤΣΙΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ – ΜΑΡΙΟΣ   του Θεοδώρου
10. ΚΟΛΙΤΣΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   του Ηλία
11. ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του Δημητρίου
12. ΚΟΥΣΤΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   του Ιωάννη
13. ΛΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΙΩΑΝΝΑ   του Γεωργίου
14. ΜΑΝΕΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ   του Ιωάννη
15. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   του Χρήστου
16. ΜΟΥΡΟΥΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του Κωνσταντίνου
17. ΜΠΟΜΠΟΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ   του Νικολάου
18. ΝΙΚΟΛΙΤΣΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του Βασιλείου
19. ΠΑΝΤΑΖΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   του Ευστρατίου
20. ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   του Σπυρίδωνα
21. ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   του Βασιλείου
22. ΣΑΡΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   του Κωνσταντίνου
23. ΣΚΑΡΠΑΛΕΖΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ   του Κωνσταντίνου
24. ΣΜΥΡΛΗΣ ΗΛΙΑΣ   του Ιωάννη
25. ΣΠΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του Νικολάου
26. ΣΤΑΘΑΚΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ   του Κωνσταντίνου
27. ΣΤΟΥΠΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   του Παναγιώτη
28. ΤΖΑΝΝΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του Παναγιώτη
ΤΜΗΜΑ  ΕΞΑΓΩΓΙΚΟ
α/α
1. ΓΚΙΟΥΛΟΥ – ΜΠΟΥΛΟΥΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ   του Αναστασίου
2. ΔΕΡΕΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   του Γεωργίου
3. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του Κωνσταντίνου
4. ΚΟΥΤΕΛΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ   του Ιωάννη
5. ΣΚΑΡΠΑΛΕΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   του Γεωργίου
6. ΤΕΡΙΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του Χαραλάμπους
ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ  (ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΟ)
α/α  
1. ΓΚΡΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του Γεωργίου
2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   του Διονυσίου
3. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   του Κωνσταντίνου
4. ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΣΕΙΡΙΟΣ   του Νικολάου
5. ΚΑΝΝΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ   του Βασιλείου
6. ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   του Δημητρίου
7. ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ   του Ιωάννη
8. ΚΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   του Στυλιανού
9. ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ   του Θεοδώρου
10. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   του Χρήστου
11. ΜΑΛΑΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   του Ιωάννη
12. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   του Μιχαήλ
13. ΜΠΑΣΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   του Γεωργίου
14. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ ΖΩΗΣ   του Σταύρου
15. ΝΙΚΗΤΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του Βασιλείου
16. ΞΥΓΚΩΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   του Παναγιώτη
17. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ   του Παναγιώτη
18. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του Αθανασίου
19. ΠΙΦΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   του Αναργύρου
20. ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ   του Νικήτα
21. ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   του Γεωργίου
22. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ   του Σωτηρίου
23. ΤΣΙΜΠΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   του Γεωργίου
24. ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   του Δημητρίου
25. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ   του Χαραλάμπους
26. ΧΗΝΑΡΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ   του Χρήστου
ΤΜΗΜΑ  ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ
α/α
1. ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   του Νικολάου
2. ΜΠΑΚΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του Ευσταθίου
3. ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του Σταύρου
4. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του Νικολάου
5. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου
ΤΜΗΜΑ  ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ)
α/α
1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   του Νικολάου
2. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ   του Σπυρίδωνα
3. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   του Κωνσταντίνου
4. ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   του Γεωργίου
5. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΣΤΟΥΛΑ   του Βασιλείου
6. ΒΟΡΒΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   του Παναγιώτη
7. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ   του Γεωργίου
8. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   του Θεοδώρου
9. ΖΑΓΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   του Σταύρου
10. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του Γεωργίου
11. ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   του Γεωργίου
12. ΘΛΙΜΜΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   του Διονυσίου
13. ΙΑΚΩΒΟΥ ΕΛΕΝΗ   του Ηλία
14. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   του Αλεξάνδρου
15. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   του Αλεξάνδρου
16. ΚΑΤΣΙΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   του Χρήστου
17. ΚΑΤΣΟΥ ΖΑΧΑΡΩ – ΑΓΓΕΛΙΚΗ   του Αγγέλου
18. ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   του Γεωργίου
19. ΚΟΥΚΟΥΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΕΣΣΑ)  του Γεωργίου
20. ΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   του Σωτηρίου
21. ΚΟΥΤΙΒΑΣ ΑΡΙΣΤΟΣ   του Γεωργίου
22. ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ   του Κωνσταντίνου
23. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Γεωργίου
24. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ   του Γεωργίου
25. ΜΟΥΡΓΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ   του Ηλία
26. ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   του Πέτρου
27. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ   του Σταύρου
28. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ   του Βαΐου
29. ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΗΛΙΑΣ   του Αναστασίου
30. ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΕΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ   του Κωνσταντίνου
31. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ   του Δημητρίου
32. ΡΕΓΓΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   του Παναγιώτη
33. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ   του Αυγερινού
34. ΣΩΤΗΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ   του Δημητρίου
35. ΤΕΝΕΝΤΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   του Γεωργίου
36. ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του Φωτίου
37. ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   του Δημητρίου
38. ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   του Αναστασίου
39. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του Ιωάννη
40. ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ   του Νικολάου
ΤΜΗΜΑ  ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
α/α
1. ΓΚΡΑΙΚΗΣ (ΓΚΡΕΚΗΣ) ΠΑΥΛΟΣ   του Δημητρίου
2. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   του Αντωνίου
3. ΖΕΥΓΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   του Αναστασίου
4. ΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΠΟΛΑ)   του Νικολάου
5. ΚΥΡΙΑΚΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   του Γεωργίου
6. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του Αντωνίου
7. ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του Θεοδώρου
8. ΜΕΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΙΝΑ   του Γεωργίου
9. ΤΣΟΥΛΕΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ   του Δημητρίου

 

 

  1. Συνδυασμός : «ΝΕΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ»

Επικεφαλής :  ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ
α/α  
1. ΑΒΔΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του Κωνσταντίνου
2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ   του Παντελή
3. ΑΛΕΞΕΑΣ ΗΛΙΑΣ   του Παναγιώτη
4. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   του Βασιλείου
5. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   του Ηλία
6. ΒΛΑΧΟΝΙΚΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   του Δημητρίου
7. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του Αναστασίου
8. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (σύζ. Αθ.) του Γεωργίου
9. ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του Παναγιώτη
10. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ   του Παναγιώτη
11. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   του Δημητρίου
12. ΚΑΝΤΕΡΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΜΠΟΥΧΑΛΗ)  του Βασιλείου
13. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του Φωτίου
14. ΚΑΡΕΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
15. ΚΑΡΟΛΕΜΕΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ  του Κωνσταντίνου
16. ΚΑΡΥΟΦΙΛΛΗΣ ΗΛΙΑΣ  του Λεωνίδα
17. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   του Σιμωνίδη
18. ΚΕΝΤΡΟΥ ΑΘΗΝΑ   του Βασιλείου
19. ΚΟΥΒΕΛΑ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ   του Γεωργίου
20. ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   του Χρήστου
21. ΚΟΥΤΟΥΜΑΝΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ   του Ανδρέα
22. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   του Κωνσταντίνου
23. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   του Παναγιώτη
24. ΜΑΝΕΤΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   του Βασιλείου
25. ΜΑΧΑΙΡΑ ΕΛΕΝΗ   του Γεωργίου
26. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηλία
27. ΜΠΑΤΣΙΝΙΛΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΟΝ)   του Σπύρου
28. ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   του Σωτηρίου
29. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   του Βασιλείου
30. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ   του Παναγιώτη
31. ΠΕΡΡΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του Κωνσταντίνου
32. ΡΩΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του Χρήστου
33. ΣΚΑΡΠΑΛΕΖΟΥ ΗΛΙΤΣΑ   του Γεωργίου
34. ΣΚΛΗΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   του Νικολάου
35. ΤΣΑΜΗ ΟΛΓΑ   του Ευσταθίου
36. ΤΣΑΜΗΣ ΠΕΤΡΟΣ   του Ευσταθίου
37. ΤΣΙΧΡΙΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   του Ιωάννη
38. ΧΑΤΖΗΤΖΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   του Γεωργίου
39. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   του Σταύρου
ΤΜΗΜΑ  ΕΞΑΓΩΓΙΚΟ
α/α
1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ   του Γεωργίου
2. ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   του Διονυσίου
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΣΙΣΥ)   του Χαραλάμπους
4. ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ   του Χρήστου
ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ  (ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΟ)
α/α  
1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   του Παναγιώτη
2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του Παναγιώτη
3. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ   του Γεωργίου
4. ΚΕΛΛΑΡΑΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ   του Δημητρίου
5. ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  του Γεωργίου
6. ΚΟΤΤΑΡΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ   του Βασιλείου
7. ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του Μιχαήλ
8. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   του Ιωάννη
9. ΜΙΣΥΡΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ   του Χρήστου
10. ΜΠΟΥΓΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   του Παναγιώτη
11. ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   του Ιωάννη
12. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του Σωτηρίου
13. ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   του Κωνσταντίνου
14. ΣΚΙΑΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   του Ιωάννη
15. ΣΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του Κωνσταντίνου
16. ΣΥΝΑΔΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   του Κωνσταντίνου
17. ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   του Τριαντάφυλλου
18. ΧΟΥΛΙΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ   του Βασιλείου
19. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ   του Διονυσίου
ΤΜΗΜΑ  ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ
α/α
1. ΓΚΟΥΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ   του Πέτρου
2. ΚΟΥΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   του Αλεξάνδρου
3. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   του Γεωργίου
ΤΜΗΜΑ  ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ)
α/α
1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του Παντελή
2. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ   του Γεωργίου
3. ΒΛΑΧΟΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ   του Κωνσταντίνου
4. ΒΡΥΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   του Ανδρέα
5. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   του Μιχαήλ
6. ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ (ΑΡΗΣ)   του Παναγιώτη
7. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΙΝΑ (ΚΑΙΤΗ)   του Δημητρίου
8. ΓΙΑΝΝΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ   του Σταύρου
9. ΓΙΑΝΝΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   του Γεωργίου
10. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ   του Γεωργίου
11. ΖΟΜΠΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του Ιωάννη
12. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   του Παναγιώτη
13. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ   του Σωτηρίου
14. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΛΑΚΗΣ)   του Γεωργίου
15. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   του Χρήστου
16. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΗ)   του Διονυσίου
17. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   του Σπυρίδωνος
18. ΚΑΡΥΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του Παναγιώτη
19. ΚΙΣΚΗΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   του Φωτίου
20. ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ   του Αναστασίου
21. ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ   του Βασιλείου
22. ΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ   του Μιχαήλ
23. ΚΟΥΤΑΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   του Αλεξάνδρου
24. ΚΟΥΤΙΒΑΣ ΗΛΙΑΣ   του Βασιλείου
25. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   του Κωνσταντίνου
26. ΛΑΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   του Ευσταθίου
27. ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ   του Θεοδώρου
28. ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ   του Γεωργίου
29. ΜΑΛΑΜΑ ΑΝΤΩΝΙΑ   του Γεωργίου
30. ΜΟΥΝΤΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   του Δημοσθένη
31. ΜΟΥΤΕΒΕΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ   του Ιωάννη
32. ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   του Ιωάννη
33. ΜΠΡΑΤΣΙΑΚΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ (ΧΑΡΑ)  του Κωνσταντίνου
34. ΠΑΝΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   του Δημητρίου
35. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ   του Γεωργίου
36. ΤΟΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   του Ιωάννη
37. ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του Βασιλείου
38. ΤΣΑΚΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΤΑΣΑ)  του Δημητρίου
39. ΤΣΑΚΩΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ (ΧΑΡΑ)   του Κωνσταντίνου
40. ΤΣΙΜΙΚΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ (ΝΙΚΗ)   του Ηλία
41. ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   του Γρηγορίου
ΤΜΗΜΑ  ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
α/α
1. ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ  του Νικολάου
2. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ   του Βασιλείου
3. ΤΕΡΙΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ   του Αντωνίου
4. ΤΡΙΓΚΙΛΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   του Ιωάννη

 

Έτσι συντάχθηκε το παρόν πρακτικό και υπογράφεται ως ακολούθως:

Η Πρόεδρος

 

Αννα – Μαρία Λύρα

Τα Μέλη

 

Γ. Κυριακόπουλος

Παρ. Αγγελοπούλου

Π. Βουγιούλος

Σωτ. Σαραντέας

 

 

 

Η Γραμματέας

 

Ελένη Καραβίδα

100 Συνολικές προβολές, 1 Σήμερα

Leave a Reply