ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Προπόνηση επιλογής αθλητών γεννηθέντων τα έτη 2003 και 2004 την Παρασκευή στη Μεσσήνη

0

Προπόνηση επιλογής αθλητών θα γίνει την Παρασκευή 17/11 στη Μεσσήνη, στο πλαίσιο του Αναπτυξιακού Προγράμματος και της στελέχωσης και λειτουργίας των Εθνικών μας ομάδων.

Η προπόνηση αφορά σε αθλητές που έχουν γεννηθεί τα έτη 2003 και 2004, στη Μεσσήνη.

Τη τεχνική επίβλεψη θα έχουν ο Ομοσπονδιακός Προπονητής και υπεύθυνος του Κλιμακίου Νότου Χρήστος Σγουρίτσας, οι προπονητές της Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π., Δημήτρης Αβδάλας, Μιχάλης Βερβαινιώτης και Ιωάννης Κουσούλης, καθώς και τα μέλη της Επιτροπής Ανάπτυξης Παναγιώτης Τσιμπούρης και Νικόλαος Αλειφέρης.

Το πρόγραμμα των προπονήσεων έχει ως εξής :

Παρασκευή 17 Νοεμβρίου 2017

Κ.Δ.Σ. Μεσσήνης, ώρα 14:00 – 15:30 (Αθλητές γεννημένοι το 2004)

Κ.Δ.Σ. Μεσσήνης, ώρα 15:30 – 17:00 (Αθλητές γεννημένοι το 2003)

* H μετακίνηση των αθλητών θα γίνει με ευθύνη του σωματείου τους.

 

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ (ΓΕΝ. ΤΟ 2003)

Η κατάσταση με τα ονόματα των αθλητών γεννηθέντων το 2003 που έχουν κληθεί από τους προπονητές της Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π. είναι:

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ: Κατσαργύρης Χρήστος, Γιαννόπουλος Ηλίας

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ: Καραγγελής Νικηφόρος, Αλεξόπουλος Γεώργιος, Κατσιαρίμπας Γεώργιος, Καρτάλιας Μιχαήλ

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ: Σαρουσαββίδης Γεώργιος

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980: Ταβουλαρέας Σπυρίδων, Πετρίδης Σταύρος

Σ.Κ. ΚΑΛΑΜΑΤΑ: Κονταργύρης Νικόλαος

ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ: Μιχαλόπουλος Μιχαήλ, Κατσιχτής Σπυρίδων

ΑΣ ΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ: Χρόνης Δημήτριος, Μάνδρος Μιχαήλ

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ: Ζάχος Ιωάννης, Περγαντής Νικόλαος

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ: Σταβαράκης Γερασιμος, Τσιντώνης Παρασκευάς

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ: Καψιώτης Ευάγγελος, Αλεξόπουλος Γεώργιος

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ: Χατζόπουλος Στυλιανός, Αϊβαλής Χρήστος

 

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ (ΓΕΝ. ΤΟ 2004)

Η κατάσταση με τα ονόματα των αθλητών γεννηθέντων το 2004 που έχουν κληθεί από τους προπονητές της Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π. είναι:

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ : Λαγός Ραφαήλ, Παπαθεοδωρόπουλος Αντώνης

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ: Σαραντόπουλος Σαράντος, Κατσαμπάνης Στέφανος

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980: Κανέλλης Χρήστος, Αβδάλας Ιωάννης, Μαρκετάκης Γεώργιος, Καλογερόπουλος Παναγιώτης

ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ: Μαρκάκος Παναγιώτης, Γιαλλελής Ευάγγελος, Καλαμαράς Αθανάσιος

ΑΣ ΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ: Νεοφώτιστος Κωνσταντίνος, Χαραμής Χρήστος

ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ: Σδράκας Αθανάσιος

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ: Καντελής Θεόδωρος, Παπαδόπουλος Δημήτριος

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ: Χαραλαμπόπουλος Παντελής, Χωματάς Γεώργιος, Συρεγγέλας-Αθανασιάδης Αθανάσιος

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ: Καλδής Φοίβος

46 Συνολικές προβολές, 1 Σήμερα

Leave a Reply