ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Στον Α’ Όμιλο Αττικής οι Παίδες, στον Όμιλο Πατρών η ομάδα Μίνι Παίδων του ΝΟΚ

0

ΟΙ ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΝΕΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

 

Πραγματοποιήθηκαν την πρώτη ημέρα του Δεκεμβρίου στα γραφεία της ΚΟΕ, οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων υδατοσφαίρισης Παίδων και Μίνι Παίδων

Η Παιδική ομάδα του ΝΟ Καλαμάτας «Ο Ποσειδών» συμμετέχει στον Α’ Όμιλο Αττικής μαζί με τους ΝΟ Βουλιαγμένης, Νηρέα Γέρακα, ΑΕ Κερατσινίου και Υδραϊκό.

Ενώ, στο πρωτάθλημα των Μίνι Παίδων η ομάδα του ΝΟΚ κληρώθηκε στον Όμιλο Πατρών, όπου συμμετέχουν επίσης οι ΝΕ Πατρών, ΝΟ Πατρών και ΝΟ Ναυπλίου.

Οι Όμιλοι της Α’ Φάσης σε Παίδες και Μίνι Παίδες, αναλυτικά:

 

ΠΑΙΔΕΣ (2-4 Φεβρουαρίου, 60 ομάδες)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΝΟ Καλαμάτας, ΝΟ Βουλιαγμένης, Νηρέας Γέρακα, ΑΕ Κερατσινίου, Υδραϊκός

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Ολυμπιακός, Απόλλων Σμύρνης, ΑΕ Χαϊδαρίου, ΑΝΟ Γλυφάδας, Τρίτων Αμαρουσίου

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Παλαιό Φάληρο, Νηρέας Χαλανδρίου, ΣΚ Ροή, Ιωνικός Νίκαιας, Μίλων

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΠΕΚΕ Βροντάδου, Παναθηναϊκός, Ηλυσιακός, ΓΣ Ηλιούπολης

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΝΟ Σύρου, Πανιώνιος, Εθνικός Πειραιά, ΑΟ Πετρούπολης

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΝΟ Χίου, ΓΣ Περιστερίου, ΑΝΟ Αργυρούπολης, ΑΝΟ Μεταμόρφωσης

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΣΑΠΚ Νεάπολης, ΠΑΣ Φοίβος, ΟΦΘ, Ηρακλής

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΠΑΟΚ, ΕΑΤΕ Κολλεγίου, Άρης Θεσσαλονίκης, ΧΑΝΘ

ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ: ΝΟ Καβάλας, Πανσερραϊκός, ΜΓΣ Αλεξανδρούπολης, Νηρέας Ορεστιάδας

ΟΜΙΛΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: ΝΑΟ Κέρκυρας, ΚΕ Κοζάνης, Πύρρος Ιωαννίνων, Δελφίνια Πτολεμαϊδας

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ: ΝΟ Λάρισας, ΝΕ Λάρισας, ΝΕ Λαμίας, Νηρέας Λαμίας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ: ΝΟ Χαλκίδας, ΟΕΑΝΑ Βόλου, ΟΥΚ Βόλου, Νίκη Βόλου

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ: ΝΟ Αγίου Νικολάου, ΝΟ Ρεθύμνου, ΝΟ Χανίων, ΟΦΗ, ΑΟ Πλιτς Πλατς

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ: ΝΟ Ιτέας, ΝΟ Πατρών, ΝΕ Πατρών, ΝΟ Ναυπλίου

* Στην επόμενη φάση (30/3 – 1/4), δεν προκρίνεται μόνο η τελευταία ομάδα κάθε Ομίλου.

 

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ (16-18 Φεβρουαρίου, 57 ομάδες)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΓΣ Περιστερίου, Παναθηναϊκός, ΑΕ Χαϊδαρίου, ΑΝΟ Αργυρούπολης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΑΟ Πετρούπολης, Υδραϊκός, Νηρέας Γέρακα, ΣΚ Ροή

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΑΟ Καστέλας, Μίλων, ΓΣ Ηλιούπολης, ΝΟ Χίου

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΑΕ Κερατσινίου, Ολυμπιακός, Εθνικός Πειραιά, Πανιώνιος

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Παλαιό Φάληρο, ΑΝΟ Γλυφάδας, Ηλυσιακός, ΝΟ Σύρου

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Νηρέας Χαλανδρίου, ΝΟ Βουλιαγμένης, Άρης Νίκαιας, ΠΕΚΕ Βροντάδου

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Ηρακλής, ΣΑΠΚ Νεάπολης, ΕΑΤΕ Κολλεγίου, Άρης Θεσσαλονίκης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΠΑΣ Φοίβος, ΧΑΝΘ, ΟΦΘ, ΠΑΟΚ

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Νηρέας Ορεστιάδας, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Πανσερραϊκός, ΝΟ Καβάλας

ΟΜΙΛΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: ΚΕ Κοζάνης, Πύρρος Ιωαννίνων, Δελφίνια Πτολεμαϊδας, ΝΑΟ Κέρκυρας

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ: ΝΟ Ιτέας, Νίκη Βόλου, ΟΥΚ Βόλου, ΟΕΑΝΑ Βόλου

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ: Μακεδονικός, Νηρέας Λαμίας, ΝΕ Λάρισας, ΝΟ Λάρισας

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ: ΝΟ Αγίου Νικολάου, ΝΟ Ρεθύμνου, ΝΟ Χανίων, ΟΦΗ, ΑΟ Πλιτς Πλατς

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ: ΝΕ Πατρών, ΝΟ Πατρών, ΝΟ Καλαμάτας, ΝΟ Ναυπλίου

* Στην επόμενη φάση (4-6 Μαΐου), δεν προκρίνεται μόνο η τελευταία ομάδα κάθε Ομίλου

44 Συνολικές προβολές, 1 Σήμερα

Leave a Reply