ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

ΤΟΠΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Οι αγώνες και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

0

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – (7η αγωνιστική)
Σάββατο 10/11/18, ώρα 18:00:

● Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ (α.α. 0-3)
Κυριακή 11/11/18, ώρα 15:00:
● Γήπεδο Κυπαρισσίας: Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ
(ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.)
● Γήπεδο Μεσσήνης: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ
(ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.)
● Γήπεδο Σπερχογείας “Πέτρος Γεωργανάς”: Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ
(ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.)
● Γήπεδο Φιλιατρών: ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ
(ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.)
● Δημ. ΚΤΕΛ “Γ. Λουκαρέας”: Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
(ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.)
● Γήπεδο Γαργαλιάνων: ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
(ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.)
Ώρα 18:00:
● Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ: Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ
(ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.)

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – (6η αγωνιστική)
Σάββατο 10/11/18, ώρα 15:00:

● Γήπεδο Κυπαρισσίας: ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
(ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν.)
● Γήπεδο Βλαχόπουλου: ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ
(ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.)
● Γήπεδο Χώρας: ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ
(ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.)
Κυριακή 11/11/18, ώρα 15:00:
● Γήπεδο Δωρίου: Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
(ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.)
● Γήπεδο Κορώνης: ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ
(ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ).
● Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ (α.α. 0-3)
Ώρα 18:00:
● Δημ.”Παν. Μπαχράμης”: ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
(ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.)

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – (5η αγωνιστική)
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 10/11/18, ώρα 15:00:

● Γήπεδο Αρφαρών: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ
(ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.)
● Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ (α.α. 0-3)
● Δημ. Γηπ. Δυτ. Παραλίας: Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ
(ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.)
● Δημ. “Παν. Μπαχράμης”: ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ
(ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΝΤΟΧΑΣ Β.)
Κυριακή 11/11/18, ώρα 11:00:
● Δημ. ΚΤΕΛ “Γ. Λουκαρέας”ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
(ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.)
Δευτέρα 12/11/18, ώρα 15:00:
● Δημ. ΚΤΕΛ “Γ. Λουκαρέας”: ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ
(ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.)

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 10/11/18, ώρα 15:00:

● Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
(ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.)
● Δημ. ΚΤΕΛ “Γ. Λουκαρέας”: Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
(ΡΕΚΚΑΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΑΓΓΕΛΗ Μ.)
Κυριακή 11/11/18, ώρα 11:00:
● ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (α.α. 3-0)
Ώρα 12:00:
● Δημ. Γηπ. Δυτ. Παραλίας: ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ
(ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΚΑΜΑΙ Α.)
Ώρα 15:00:
● Γήπεδο Βλαχόπουλου: ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ
(ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.)
● Δημ.”Παν. Μπαχράμης”: ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.)

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – (2η αγωνιστική)
Σάββατο 10/11/18, ώρα 18:00:

● Δημ.”Παν. Μπαχράμης”: ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ
(ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΤΗ Σ.)
Κυριακή 11/11/18, ώρα 15:00:
● Δημ. Γηπ. Δυτ. Παραλίας: ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ
(ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΛΙΑΝΟΣ Π.)
● Γήπεδο Ασπροχώματος: Π.Α.Ο.Κ. – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ
(ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.)
Τετάρτη 14/11/18, ώρα 15:00:
● ΛΕΟΝΤΕΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ (α.α. 3-0)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 – (2η αγωνιστική)
Σάββατο 10/11/18, ώρα 10:00:

● Δημ. ΚΤΕΛ “Γ. Λουκαρέας”: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
(ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.)
● Δημ. “Παν. Μπαχράμης”: ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
(ΚΑΜΑΙ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.)
Ώρα 11:00:
● Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ
(ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΜΠΟΤΗ Σ., ΓΑΚΗΣ Ν.)
Ώρα 12:00:
● Γήπεδο Κυπαρισσίας: Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
(ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.)
● Γήπεδο Πύργου Τριφυλίας: Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ
(ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.)
● Γήπεδο Φιλιατρών: ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ
(ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.)
● Δημ. “Παν. Μπαχράμης”: ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
(ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΚΑΜΑΙ Α.)

Comments are closed.