ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ: Ορισμοί Διαιτητών – Γραμματείας Αγώνων

0

ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019

ΑΓΩΝΑΣΚΑΤΗΓΟΡΙΑΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤEΣΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ – ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣΑ1 ΑΝΔΡΩΝΚΔΓ ΤΕΝΤΑ18:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.ΞΥΠΟΛΙΤΟΥ Μ. 
ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ.ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣΑ1 ΑΝΔΡΩΝΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ19:00ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖ.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ 
ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ.
ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ.ΜΑΛΑΜΑ ΣΤ.
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ. – ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓΗΜ. PLAY-OFF Α2 ΑΝΔΡΩΝΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ18:00ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ.ΒΑΓΙΑ ΕΙΡ.

ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤ.

 
ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣΑ1 ΑΝΔΡΩΝΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ18:00ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ.ΔΙΑΜΑΝΤ/ΛΟΥ ΒΑΣ. 
ΤΣΙΝΤΩΝΗ ΑΓ.
ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ Γ.ΜΙΧΟΛΙΑ ΜΑΡ.
ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980ΒΦ ΠΑΙΔΩΝΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ15:00ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ. 
ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚ.ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓ.

ΚΥΡΙΑΚΗ  17-03-2019

ΑΓΩΝΑΣΚΑΤΗΓΟΡΙΑΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤEΣΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΓΩΝΩΝΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑΓ΄ ΕΘΝΙΚΗΚΔΓ ΤΕΝΤΑ17:00ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ.ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ Π.
ΒΑΓΙΑ ΕΙΡ.
ΛΥΡΑΣΜΑΛΑΜΑ ΣΤ.
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ – ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980Α1 ΑΝΔΡΩΝΚΔΓ ΤΕΝΤΑ20:00ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ.ΞΥΠΟΛΙΤΟΥ Μ. 
ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝ.
ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ.ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ – ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝΑ1 ΑΝΔΡΩΝΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ16:00ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.ΝΙΝΟΥ ΔΗΜ. 
ΜΕΡΙΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜ.
ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ.ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔ. – ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣΗΜ. PLAY-OFF Α2 ΑΝΔΡΩΝΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ19:00ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ. 
ΠΕΤΣΟΥΝΗΣ ΣΠ.
ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ.ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980ΓΥΝΑΙΚΩΝΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ15:00ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ.ΜΑΜΜΗ ΒΑΣ. 
ΠΟΥΛΗ ΚΑΛ.
ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΡ.
ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. ΚΑΣΤΡΟ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛ.Α1 ΑΝΔΡΩΝΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ18:00ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ.ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ. 
ΣΤΡΑΤΗ ΝΑΝΤ.
ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚ.ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓ.

ΔΕΥΤΕΡΑ  18-03-2019

ΑΓΩΝΑΣΚΑΤΗΓΟΡΙΑΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤEΣΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΠΣ ΑΡΙΣΜΕΓ. ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝΚΔΓ ΤΕΝΤΑ19:00ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ.ΒΑΓΙΑ ΕΙΡ. 
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.ΜΑΛΑΜΑ ΣΤ.

ΤΕΤΑΡΤΗ  20-03-2019

ΑΓΩΝΑΣΚΑΤΗΓΟΡΙΑΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤEΣΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣΒΦ ΠΑΙΔΩΝΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ19:00ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι.ΔΙΑΜΑΝΤ/ΛΟΥ ΒΑΣ.
ΤΣΙΡΜΠΑΣ
ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ.ΜΙΧΟΛΙΑ ΜΑΡ.

 

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΚΕΝΤΡ. & ΝΟΤ. ΠΕΛ/ΣΟΥ

ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019

ΑΓΩΝΑΣΚΑΤΗΓΟΡΙΑΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΑ2 ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝΨΥΧΙΚΟΥ17:00ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤ. -ΔΑΡΛΑΜΗΤΣΟΣ – ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣΑ2 ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝΥΜΗΤΤΟΥ17:00ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ – ΛΟΡΤΟΣ – ΝΑΣΤΟΣ Λ.
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΑ2 ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝΗΛΙΔΑΣ17:00ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ – ΚΟΝΤΙΛΗΣ –ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι.

ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2019

ΑΓΩΝΑΣΚΑΤΗΓΟΡΙΑΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΒ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝΝΑΥΠΛΙΟΥ17:00ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. – ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΠ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟΓ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ17:00ΜΠΙΣΤΙΝΤΖΑΝΟΣ – ΜΠΑΚΕΤΕΑ Μ.
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝΑ2΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ14:30ΧΑΙΝΑ – ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖ.
Share.