fbpx

Οι 14 που εκλέγονται στο νέο Πε.Συ. από τη Μεσσηνία – Η σταυροδοσία των περιφερειακών εκλογών στη Μεσσηνία

0

ΔΕΚΑΤΕΣΣΕΡΙΣ είναι οι Περιφερειακοί Σύμβουλοι από τη Μεσσηνία που εκλέγονται στο νέο Πε.Συ. το οποίο αποτελείται συνολικά από 51 συμβούλους. Οι έδρες που έχουν εξασφαλίσει οι εννέα συνδυασμοί που συμμετείχαν στις Περιφερειακές Εκλογές 2019 για τη Μεσσηνία είναι από 17 οι Παναγιώτης Νίκας και Πέτρος Τατούλης, 8 ο Γεώργιος Δέδες, από 2 οι Ιωάννης Μπουντρούκας, Νικόλαος Γόντικας και Αθανάσιος Πετράκος και από μια έδρα έχουν οι Δημήτριος Τζεμπετζής, Δήμητρα Λυμπεροπούλου και Παναγιώτης Κάτσαρης.

Οι πρώτοι σε σταυρούς στη Μεσσηνία, ανά συνδυασμό είναι οι:

Στάθης Αναστασόπουλος με 12405 ψήφους «Πρωτοβουλία για την Πελοπόννησο», Κωνσταντίνα Νικολάκου με 4501 ψήφους για την «Νέα Πελοπόννησος», Γιώργος Ράλλης με 2291 ψήφους για τον συνδυασμό «Νέοι δρόμοι για την Πελοπόννησο», Νικόλαος Διασάκος με 1270 ψήφους για την «Λαϊκή Συσπείρωση Πελοποννήσου», Σωτήριος Αποστολόπουλος με 954 ψήφους για την «Πελοποννησιακή Συμμαχία», Αικατερίνη Αγγελοπούλου με 739 ψήφους για την «Αγωνιστική Συνεργασία Πελοποννήσου», ακολουθεί ο Βασίλειος Αλοίμονος με 577 ψήφους από την «Ελληνική Αυγή για την Πελοπόννησο», ο Γεώργιος Τζαμουράνης με 364 ψήφους από την «Ανταρσία στο Μωριά – Συμπόρευση για την Ανατροπή», Θεώνη Αποστολοπούλου με 244 από την «Πράσινη Πελοπόννησο».

ΟΙ ΜΕΣΣΗΝΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΥ ΝΕΟΥ Πε.Συ.

Όπως προέκυψε από την ολοκλήρωση της καταμέτρησης των σταυρών προτίμησης, στη Μεσσηνία πρώτος σε σταυρούς στο σύνολο των συνδυασμών είναι ο Στάθης Αναστασόπουλος (από την παράταξη του Παναγιώτη Νίκα) ο οποίος εκλέγεται με 12.405 ψήφους. Δεύτερος από την παράταξη «Πρωτοβουλία για την Πελοπόννησο» του Παν. Νίκα, είναι ο Άγγελος Χρονάς με 5.939 ψήφους, τρίτος ο Αναστάσιος Σαρδέλης με 5.422 ψήφους, με 5.259 ψήφους στην 4η θέση ο Βασίλης Καπέλιος, με 5.114 ψήφους στην 5η θέση ο Ανδρέας Τσουκαλάς και στην 6η θέση με 4.698 ψήφους η Άννα Καλογεροπούλου – Κανελλοπούλου.

Ο Πέτρος Τατούλης στη Μεσσηνία εκλέγει τρεις συμβούλους. Πρώτη με 4.501 ψήφους η Ντίνα Νικολάκου, δεύτερη με 3.492 η Αντωνία Μπούζα και 3ος με 3.174 ψήφους, ο Απόστολος Γκούνης.

Δύο συμβούλους εκλέγει ο Γιώργος Δέδες και πιο συγκεκριμένα τον Γιώργο Ράλλη με 2.291 και τη Μαρία Βεργινάδη με 2.202 ψήφους.

Από έναν περιφερειακό σύμβουλο εκλέγει ο Θανάσης Πετράκος της Αγωνιστικής Συνεργασίας στη Μεσσηνία, που ως επικεφαλής κρατάει την έδρα. Το ίδιο ισχύει και για τον Παναγιώτη Κάτσαρη της «ΑΝΤΑΡΣΙΑ στο Μωριά» αλλά και τον Νίκο Γόντικα της Λαϊκής Συσπείρωσης, πους επίσης ως επικεφαλής κρατούν την έδρα.

Ειδικότερα, οι υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι και οι σταυροί που έλαβαν στη Μεσσηνία, όπως ανακοινώθηκαν από το Πρωτοδικείο Καλαμάτας, έχουν ως κάτωθι:

ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ        12405
ΧΡΟΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ         5939
ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ      5422
ΚΑΠΕΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ        5259
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5114
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ        4698
ΦΟΙΦΑ ΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ         4539
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ      4506
ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑ – ΦΕΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 3624
ΝΙΚΑ – ΠΑΝΑΓΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ       3612
ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ        3544
ΚΟΥΒΕΛΑΚΗ ΚΑΝΕΛΛΑ (ΝΕΛΛΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       3497
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   3275
ΛΟΥΚΑΚΟΥ – ΠΑΠΑΔΑΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 3269
ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ      3246
ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ     2995
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  2806
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2439
ΠΑΠΑΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ      1664
ΧΕΙΛΑ-ΜΠΟΣΙΝΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ     1527
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ   1505

ΝΕΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ – ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΤΟΥΛΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4501
ΜΠΟΥΖΑ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 3492
ΓΚΟΥΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ    3174
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ   3075
ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ       2930
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2929
ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ  2481
ΑΦΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 2267
ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ         1814
ΓΥΦΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ          1574
ΜΠΑΜΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  1521
ΔΡΑΚΟΥ – ΧΡΥΣΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    1398
ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ  1245
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΙΩΑΝΝΗ     1124
ΚΟΚΚΕΒΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 1034
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1032
ΦΡΑΓΓΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 987
ΔΡΑΚΑΚΗ – ΜΑΘΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΠΕΤΡΟΥ      936
ΜΠΑΡΚΑ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ    731
ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 687
ΡΕΚΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 678

ΝΕΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ
ΡΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ       2291
ΒΕΡΓΙΝΑΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΗΤΑ  2202
ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1666
ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ      1479
ΓΙΑΛΛΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ     1358
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      1304
ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ     1220
ΚΙΟΥΡΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ        1167
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ       1121
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ    993
ΓΚΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      987
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ    985
ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΥ ΘΕΟΝΙΑ (ΘΕΟΝΗ) του ΔΡΑΚΟΥΛΗ      973
ΜΠΑΡΟΥΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 914
ΜΠΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ     838
ΜΠΑΚΟΛΕΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ      764
ΜΠΟΥΛΜΠΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ      730
ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 678
ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΡΑΤΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ    667
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ          528
ΧΙΟΥΤΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ         954
ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ     574
ΖΟΥΖΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       534
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 468
ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ          367
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ          358
ΣΑΡΑΝΤΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ      324
ΚΟΡΡΕ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    257
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ        243
ΜΑΚΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 238
ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ     236
ΜΠΟΥΛΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΔΑΜ       208
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ     185
ΣΚΟΡΔΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ      184
ΤΣΟΜΠΑΝΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ     154

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΔΙΑΣΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ 1270

ΚΑΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 827
ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ   820
ΧΡΗΣΤΕΑ ΣΤΕΛΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ       588
ΣΤΑΘΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΗΤΑ    558
ΚΟΥΦΑΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 534
ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ       510
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ    498
ΤΣΑΠΡΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΗΛΙΑ    453
ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ      388
ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 387
ΤΣΙΓΚΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 379
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ   362
ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ       358
ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ     350
ΓΚΛΕΓΚΛΕ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ      340
ΜΠΟΛΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ     333
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ    328
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ         299
ΣΤΡΑΒΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ        298
ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΗ – ΞΕΙΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       258

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ   739
ΖΟΥΖΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 686
ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        571
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 500
ΜΗΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  500
ΠΡΑΤΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ          463
ΣΙΨΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 431
ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 400
ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ          383
ΠΛΑΚΟΝΟΥΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΧΡΗΣΤΟΥ   372
ΚΡΟΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ        372
ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑ ΣΩΤΗΡΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ (ΣΑΝΤΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   332
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 331
ΔΟΥΛΑΜΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 325
ΚΑΝΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ      284
ΜΑΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ        268
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 244
ΔΕΤΑΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ  170
ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΟΥ ΖΩΓΡΑΦΩ του ΘΩΜΑ   121
ΡΕΤΣΙΝΗ ΑΣΤΕΡΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ     112

ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΤΟ ΜΩΡΙΑ – ΣΥΜΠΟΡΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ
ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   364
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ   307
ΛΑΔΑ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 255
ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 244
ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΗΛΙΑ    243
ΝΙΚΟΥ ΔΟΝΑΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 223
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ    204
ΣΚΟΠΕΤΟΥ ΝΙΚΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ         147
ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ        131
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ          108
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  90
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ      87
ΡΟΘΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΛΙΑ   74
ΝΤΟΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 68

ΠΡΑΣΙΝΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ   244
ΒΡΥΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΗΤΑ       176
ΜΠΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΜΠΟΥΚΗ) του ΣΤΑΥΡΟΥ    155
ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ     141
ΚΟΤΣΟΡΩΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 130
ΚΑΠΟΓΛΗ-ΤΖΩΡΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ      121
ΜΠΕΧΡΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΠΕΤΡΟΥ    121
ΜΠΟΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 116
ΤΣΙΧΛΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΤΙΜΟΘΕΟΥ 113
ΛΑΜΠΡΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ   97
ΠΑΞΙΜΑΔΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΝΙΚΟΛ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 95
ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΙΝΙΩ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ        79
ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ      76
ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ      71

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ
ΑΛΟΙΜΟΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 577
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 520
ΚΟΥΚΟΥΤΣΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        409
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 372
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      365
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 242
ΣΑΜΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     235
ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ  205
ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     161
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 159
ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    152
ΧΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ        137
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΗΛΙΑ       108
ΚΑΡΑΚΑΞΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    88

Share.