fbpx

Κλήρωση Α1 Κατηγορίας: Πρεμιέρα το Σαββατοκύριακο 5 και 6 Οκτωβρίου με 14 ομάδες

0

ΠΑΡΟΥΣΙΑ εκπροσώπων των σωματείων που και φέτος δήλωσαν συμμετοχή στις φετινές διοργανώσεις της ΕΠΣ Μεσσηνίας έγιναν οι κληρώσεις των ποδοσφαιρικών πρωταθλημάτων Α, Α1 και Β΄ Τοπική.

Ο πρόεδρος της ΕΠΣ Μεσσηνίας Βασίλης Σπηλιώτης ευχαρίστησε τους εκπροσώπους των σωματείων για την συνεργασία και υπομονή τους, ευχόμενος για μια ακόμη καλή αγωνιστική χρονιά.

Εν συνεχεία όπως ενημέρωσε και ως είθισται, η Επιτροπή Διαιτησίας θα πραγματοποιήσει τρεις ενημερωτικές συναντήσεις μια στους Γαργαλιάνους στις 28 Αυγούστου και δυο στην Καλαμάτα, συγκεκριμένα στο Αθλητικό Κέντρο της Ένωσης στις 2 και 4 Σεπτεμβρίου, αντίστοιχα.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

 

1η αγωνιστική 14η

Χανδριναϊκός-Απόλλων Πεταλιδίου

Δώριο-Αστέρας Αρφαρών

Ομόνοια Καλαμάτας-Παπαφλέσσας Χώρας

Νέος Άρις-Ηρακλής Καλαμάτας

ΑΟ Φυτειάς-Ηρακλής Κυπαρισσίας

Πανιώνιος-Ολυμπιακός Καλαμάτας

Θύελλα Χαρακοπιού-ΑΕΚ Καλαμάτας

2η αγωνιστική 15η

Δώριο-Χανδριναϊκός

Απόλλων Πεταλιδίου -Ομόνοια Καλαμάτας

Αστέρας Αρφαρών -Νέος Άρις

Παπαφλέσσας Χώρας-ΑΟ Φυτειάς

Ηρακλής Καλαμάτας-Πανιώνιος

Ηρακλής Κυπαρισσίας -Θύελλα Χαρακοπιού

Ολυμπιακός Καλαμάτας-ΑΕΚ Καλαμάτας

3η αγωνιστική 16η

Χανδριναϊκός-Ομόνοια Καλαμάτας

Νέος Άρις-Δώριο

ΑΟ Φυτειάς-Απόλλων Πεταλιδίου

Πανιώνιος-Αστέρας Αρφαρών

Θύελλα Χαρακοπιού-Παπαφλέσσας Χώρας

ΑΕΚ Καλαμάτας-Ηρακλής Καλαμάτας

Ολυμπιακός Καλαμάτας-Ηρακλής Κυπαρισσίας

4η αγωνιστική 17η

Νέος Άρις-Χανδριναϊκός

Ομόνοια Καλαμάτας-ΑΟ Φυτειάς

Δώριο-Πανιώνιος

Απόλλων Πεταλιδίου -Θύελλα Χαρακοπιού

Αστέρας Αρφαρών -ΑΕΚ Καλαμάτας

Παπαφλέσσας Χώρας-Ολυμπιακός Καλαμάτας

Ηρακλής Καλαμάτας-Ηρακλής Κυπαρισσίας

5η αγωνιστική 18η

Χανδριναϊκός-ΑΟ Φυτειάς

Πανιώνιος-Νέος Άρις

Θύελλα Χαρακοπιού-Ομόνοια Καλαμάτας

ΑΕΚ Καλαμάτας-Δώριο

Ολυμπιακός Καλαμάτας-Απόλλων Πεταλιδίου

Ηρακλής Κυπαρισσίας -Αστέρας Αρφαρών

Ηρακλής Καλαμάτας-Παπαφλέσσας Χώρας

6η αγωνιστική 19η

Πανιώνιος-Χανδριναϊκός

ΑΟ Φυτειάς-Θύελλα Χαρακοπιού

Νέος Άρις-ΑΕΚ Καλαμάτας

Ομόνοια Καλαμάτας-Ολυμπιακός Καλαμάτας

Δώριο-Ηρακλής Κυπαρισσίας

Απόλλων Πεταλιδίου -Ηρακλής Καλαμάτας

Αστέρας Αρφαρών -Παπαφλέσσας Χώρας

7η αγωνιστική 20η

Χανδριναϊκός-Θύελλα Χαρακοπιού

ΑΕΚ Καλαμάτας-Πανιώνιος

Ολυμπιακός Καλαμάτας-ΑΟ Φυτειάς

Ηρακλής Κυπαρισσίας -Νέος Άρις

Ηρακλής Καλαμάτας-Ομόνοια Καλαμάτας

Παπαφλέσσας Χώρας-Δώριο

Αστέρας Αρφαρών -Απόλλων Πεταλιδίου

8η αγωνιστική 21η

ΑΕΚ Καλαμάτας-Χανδριναϊκός

Θύελλα Χαρακοπιού-Ολυμπιακός Καλαμάτας

Πανιώνιος-Ηρακλής Κυπαρισσίας

ΑΟ Φυτειάς-Ηρακλής Καλαμάτας

Νέος Άρις-Παπαφλέσσας Χώρας

Ομόνοια Καλαμάτας-Αστέρας Αρφαρών

Δώριο-Απόλλων Πεταλιδίου

9η αγωνιστική 22η

Χανδριναϊκός-Ολυμπιακός Καλαμάτας

Ηρακλής Κυπαρισσίας -ΑΕΚ Καλαμάτας

Ηρακλής Καλαμάτας-Θύελλα Χαρακοπιού

Παπαφλέσσας Χώρας-Πανιώνιος

Αστέρας Αρφαρών -ΑΟ Φυτειάς

Απόλλων Πεταλιδίου -Νέος Άρις

Ομόνοια Καλαμάτας-Δώριο

10η αγωνιστική 23η

Ηρακλής Κυπαρισσίας -Χανδριναϊκός

Ολυμπιακός Καλαμάτας-Ηρακλής Καλαμάτας

ΑΕΚ Καλαμάτας-Παπαφλέσσας Χώρας

Θύελλα Χαρακοπιού-Αστέρας Αρφαρών

Πανιώνιος-Απόλλων Πεταλιδίου

ΑΟ Φυτειάς-Δώριο

Νέος Άρις-Ομόνοια Καλαμάτας

11η αγωνιστική 24η

Χανδριναϊκός-Ηρακλής Καλαμάτας

Παπαφλέσσας Χώρας-Ηρακλής Κυπαρισσίας

Αστέρας Αρφαρών -Ολυμπιακός Καλαμάτας

Απόλλων Πεταλιδίου -ΑΕΚ Καλαμάτας

Δώριο-Θύελλα Χαρακοπιού

Ομόνοια Καλαμάτας-Πανιώνιος

ΑΟ Φυτειάς-Νέος Άρις

 

12η αγωνιστική 25η

Παπαφλέσσας Χώρας-Χανδριναϊκός

Ηρακλής Καλαμάτας-Αστέρας Αρφαρών

Ηρακλής Κυπαρισσίας -Απόλλων Πεταλιδίου

Ολυμπιακός Καλαμάτας-Δώριο

ΑΕΚ Καλαμάτας-Ομόνοια Καλαμάτας

Θύελλα Χαρακοπιού-Νέος Άρις

Πανιώνιος-ΑΟ Φυτειάς

13η αγωνιστική 26η

Χανδριναϊκός-Αστέρας Αρφαρών

Απόλλων Πεταλιδίου -Παπαφλέσσας Χώρας

Δώριο-Ηρακλής Καλαμάτας

Ομόνοια Καλαμάτας-Ηρακλής Κυπαρισσίας

Νέος Άρις-Ολυμπιακός Καλαμάτας

ΑΟ Φυτειάς-ΑΕΚ Καλαμάτας

Θύελλα Χαρακοπιού-Πανιώνιος

Share.