fbpx

Πρόγραμμα 7ου ομίλου Γ’ εθνικής: Με Αστέρα Βλαχιώτη στην πρεμιέρα ο ΑΟ Διαβολιτσίου

0

Η Γ’ Εθνική επιστρέφει… δυναμικά. Χθες το μεσημέρι μπήκαν στην κληρωτίδα οι ομάδες και των οκτώ ομίλων της Γ΄ Εθνικής για την κλήρωση του πρωταθλήματος 2019-2020.

Η σέντρα του νέου πρωταθλήματος, θα γίνει την Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου και η αυλαία θα πέσει στις 29 Μαρτίου, αρκετά νωρίς, αφού ακολουθούν τα μπαράζ ανόδου μεταξύ των ομάδων που θα πάρουν τις πρώτες θέσεις στους ομίλους.

Ο ΑΟ Διαβολιτσίου έχει τοποθετηθεί ως γνωστόν στον 7ο Όμιλο όπου συμμετέχουν οι 14 ομάδες των ΕΠΣ Αχαΐας, Ζακύνθου, Ηλείας, Μεσσηνίας, Αργολίδας και Λακωνίας. Στην πρεμιέρα κληρώθηκε εκτός έδρας με Αστέρα Βλαχιώτη.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ 7ου ΟΜΙΛΟΥ

1η αγωνιστική

ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου – ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Βραχνέικων – ΑΟ Τσιλιβί

Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Διαβολιτσίου

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Παναργειακός

Ναύπλιο 2017 – Θύελλα Πατρών

ΑΕ Ερμιονίδας – Πανγυθεατικός

ΑΠΣ Ζάκυνθος – Πανηλειακός

2η αγωνιστική

Διαγόρας Βραχνέικων – ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου

ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΟ Τσιλιβί – Ολυμπιακός Ζαχάρως

ΑΟ Διαβολιτσίου – Ναύπλιο 2017

Παναργειακός – ΑΕ Ερμιονίδας

Θύελλα Πατρών – ΑΠΣ Ζάκυνθος

Πανγυθεατικός – Πανηλειακός

3η αγωνιστική

ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου – Αστέρας Βλαχιώτη

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Διαγόρας Βραχνέικων

Ναύπλιο 2017 – ΠΑΟ Βάρδας

ΑΕ Ερμιονίδας – ΑΟ Τσιλιβί

ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΟ Διαβολιτσίου

Πανηλειακός – Παναργειακός

Πανγυθεατικός – Θύελλα Πατρών

4η αγωνιστική

Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου

Αστέρας Βλαχιώτη – Ναύπλιο 2017

Διαγόρας Βραχνέικων – ΑΕ Ερμιονίδας

ΠΑΟ Βάρδας – ΑΠΣ Ζάκυνθος

ΑΟ Τσιλιβί – Πανηλειακός

ΑΟ Διαβολιτσίου – Πανγυθεατικός

Παναργειακός – Θύελλα Πατρών

5η αγωνιστική

ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου – Ναύπλιο 2017

ΑΕ Ερμιονίδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως

ΑΠΣ Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτη

Πανηλειακός – Διαγόρας Βραχνέικων

Πανγυθεατικός – ΠΑΟ Βάρδας

Θύελλα Πατρών – ΑΟ Τσιλιβί

Παναργειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου

6η αγωνιστική

ΑΕ Ερμιονίδας – ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου

Ναύπλιο 2017 – ΑΠΣ Ζάκυνθος

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανηλειακός

Αστέρας Βλαχιώτη – Πανγυθεατικός

Διαγόρας Βραχνέικων – Θύελλα Πατρών

ΠΑΟ Βάρδας – Παναργειακός

ΑΟ Τσιλιβί – ΑΟ Διαβολιτσίου

7η αγωνιστική

ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου – ΑΠΣ Ζάκυνθος

Πανηλειακός – ΑΕ Ερμιονίδας

Πανγυθεατικός – Ναύπλιο 2017

Θύελλα Πατρών – Ολυμπιακός Ζαχάρως

Παναργειακός – Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΟ Διαβολιτσίου – Διαγόρας Βραχνέικων

ΑΟ Τσιλιβί – ΠΑΟ Βάρδας

8η αγωνιστική

Πανηλειακός – ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου

ΑΠΣ Ζάκυνθος – Πανγυθεατικός

ΑΕ Ερμιονίδας – Θύελλα Πατρών

Ναύπλιο 2017 – Παναργειακός

Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΑΟ Διαβολιτσίου

Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Τσιλιβί

Διαγόρας Βραχνέικων – ΠΑΟ Βάρδας

9η αγωνιστική

ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου – Πανγυθεατικός

Θύελλα Πατρών – Πανηλειακός

Παναργειακός – ΑΠΣ Ζάκυνθος

ΑΟ Διαβολιτσίου – ΑΕ Ερμιονίδας

ΑΟ Τσιλιβί – Ναύπλιο 2017

ΠΑΟ Βάρδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως

Αστέρας Βλαχιώτη – Διαγόρας Βραχνέικων

10η αγωνιστική

Θύελλα Πατρών – ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου

Πανγυθεατικός – Παναργειακός

Πανηλειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου

ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΟ Τσιλιβί

ΑΕ Ερμιονίδας – ΠΑΟ Βάρδας

Ναύπλιο 2017 – Διαγόρας Βραχνέικων

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Αστέρας Βλαχιώτη

11η αγωνιστική

ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου – Παναργειακός

ΑΟ Διαβολιτσίου – Θύελλα Πατρών

ΑΟ Τσιλιβί – Πανγυθεατικός

ΠΑΟ Βάρδας – Πανηλειακός

Διαγόρας Βραχνέικων – ΑΠΣ Ζάκυνθος

Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΕ Ερμιονίδας

Ναύπλιο 2017 – Ολυμπιακός Ζαχάρως

12η αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου – ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου

Παναργειακός – ΑΟ Τσιλιβί

Θύελλα Πατρών – ΠΑΟ Βάρδας

Πανγυθεατικός – Διαγόρας Βραχνέικων

Πανηλειακός – Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΠΣ Ζάκυνθος – Ολυμπιακός Ζαχάρως

ΑΕ Ερμιονίδας – Ναύπλιο 2017

13η αγωνιστική

ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου – ΑΟ Τσιλιβί

ΠΑΟ Βάρδας – ΑΟ Διαβολιτσίου

Διαγόρας Βραχνέικων – Παναργειακός

Αστέρας Βλαχιώτη – Θύελλα Πατρών

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανγυθεατικός

Ναύπλιο 2017 – Πανηλειακός

ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΕ Ερμιονίδας

 

 

14η αγωνιστική

ΠΑΟ Βάρδας – ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου

ΑΟ Τσιλιβί – Διαγόρας Βραχνέικων

ΑΟ Διαβολιτσίου – Αστέρας Βλαχιώτη

Παναργειακός – Ολυμπιακός Ζαχάρως

Θύελλα Πατρών – Ναύπλιο 2017

Πανγυθεατικός – ΑΕ Ερμιονίδας

Πανηλειακός – ΑΠΣ Ζάκυνθος

15η αγωνιστική

ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου – Διαγόρας Βραχνέικων

Αστέρας Βλαχιώτη – ΠΑΟ Βάρδας

Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΑΟ Τσιλιβί

Ναύπλιο 2017 – ΑΟ Διαβολιτσίου

ΑΕ Ερμιονίδας – Παναργειακός

ΑΠΣ Ζάκυνθος – Θύελλα Πατρών

Πανηλειακός – Πανγυθεατικός

16η αγωνιστική

Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου

Διαγόρας Βραχνέικων – Ολυμπιακός Ζαχάρως

ΠΑΟ Βάρδας – Ναύπλιο 2017

ΑΟ Τσιλιβί – ΑΕ Ερμιονίδας

ΑΟ Διαβολιτσίου – ΑΠΣ Ζάκυνθος

Παναργειακός – Πανηλειακός

Θύελλα Πατρών – Πανγυθεατικός

17η αγωνιστική

ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου – Ολυμπιακός Ζαχάρως

Ναύπλιο 2017 – Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΕ Ερμιονίδας – Διαγόρας Βραχνέικων

ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΠΑΟ Βάρδας

Πανηλειακός – ΑΟ Τσιλιβί

Πανγυθεατικός – ΑΟ Διαβολιτσίου

Θύελλα Πατρών – Παναργειακός

18η αγωνιστική

Ναύπλιο 2017 – ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου

Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΑΕ Ερμιονίδας

Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΠΣ Ζάκυνθος

Διαγόρας Βραχνέικων – Πανηλειακός

ΠΑΟ Βάρδας – Πανγυθεατικός

ΑΟ Τσιλιβί – Θύελλα Πατρών

ΑΟ Διαβολιτσίου – Παναργειακός

19η αγωνιστική

ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου – ΑΕ Ερμιονίδας

ΑΠΣ Ζάκυνθος – Ναύπλιο 2017

Πανηλειακός – Ολυμπιακός Ζαχάρως

Πανγυθεατικός – Αστέρας Βλαχιώτη

Θύελλα Πατρών – Διαγόρας Βραχνέικων

Παναργειακός – ΠΑΟ Βάρδας

ΑΟ Διαβολιτσίου – ΑΟ Τσιλιβί

20η αγωνιστική

ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου

ΑΕ Ερμιονίδας – Πανηλειακός

Ναύπλιο 2017 – Πανγυθεατικός

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Θύελλα Πατρών

Αστέρας Βλαχιώτη – Παναργειακός

Διαγόρας Βραχνέικων – ΑΟ Διαβολιτσίου

ΠΑΟ Βάρδας – ΑΟ Τσιλιβί

21η αγωνιστική

ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου – Πανηλειακός

Πανγυθεατικός – ΑΠΣ Ζάκυνθος

Θύελλα Πατρών – ΑΕ Ερμιονίδας

Παναργειακός – Ναύπλιο 2017

ΑΟ Διαβολιτσίου – Ολυμπιακός Ζαχάρως

ΑΟ Τσιλιβί – Αστέρας Βλαχιώτη

ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνέικων

22η αγωνιστική

Πανγυθεατικός – ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου

Πανηλειακός – Θύελλα Πατρών

ΑΠΣ Ζάκυνθος – Παναργειακός

ΑΕ Ερμιονίδας – ΑΟ Διαβολιτσίου

Ναύπλιο 2017 – ΑΟ Τσιλιβί

Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Βραχνέικων – Αστέρας Βλαχιώτη

23η αγωνιστική

ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου – Θύελλα Πατρών

Παναργειακός – Πανγυθεατικός

ΑΟ Διαβολιτσίου – Πανηλειακός

ΑΟ Τσιλιβί – ΑΠΣ Ζάκυνθος

ΠΑΟ Βάρδας – ΑΕ Ερμιονίδας

Διαγόρας Βραχνέικων – Ναύπλιο 2017

Αστέρας Βλαχιώτη – Ολυμπιακός Ζαχάρως

24η αγωνιστική

Παναργειακός – ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου

Θύελλα Πατρών – ΑΟ Διαβολιτσίου

Πανγυθεατικός – ΑΟ Τσιλιβί

Πανηλειακός – ΠΑΟ Βάρδας

ΑΠΣ Ζάκυνθος – Διαγόρας Βραχνέικων

ΑΕ Ερμιονίδας – Αστέρας Βλαχιώτη

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Ναύπλιο 2017

25η αγωνιστική

ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου – ΑΟ Διαβολιτσίου

ΑΟ Τσιλιβί – Παναργειακός

ΠΑΟ Βάρδας – Θύελλα Πατρών

Διαγόρας Βραχνέικων – Πανγυθεατικός

Αστέρας Βλαχιώτη – Πανηλειακός

Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΑΠΣ Ζάκυνθος

Ναύπλιο 2017 – ΑΕ Ερμιονίδας

26η αγωνιστική

ΑΟ Τσιλιβί – ΑΕ Πελλάνας-Καστορείου

ΑΟ Διαβολιτσίου – ΠΑΟ Βάρδας

Παναργειακός – Διαγόρας Βραχνέικων

Θύελλα Πατρών – Αστέρας Βλαχιώτη

Πανγυθεατικός – Ολυμπιακός Ζαχάρως

Πανηλειακός – Ναύπλιο 2017

ΑΕ Ερμιονίδας – ΑΠΣ Ζάκυνθος

Share.